Narančasta lampica u obliku motora

Cutac

Prèkaroš
Istina, ali šta je, je, danas se treba malo kopati da bi se našle sve informacije, a ne da se svima. :whistling:
 

deda

New member
A kaj će ti nekakve informacije koje tebi ionako ničem ne služe.Ne može krava plesati rock roll.Ima servisa kolko hočeš pa ljepo tamo odeš da nađu kvar poprave i ljepo platiš a ne pitati po netu kaj bi moglo biti,čemu i da ti neki vidovnjak pogodi,što to tebi znači,ama baš ništa,ionako neznaš odkloniti kvar.
 

Cutac

Prèkaroš
Što me napadaš, pobogu?
Možda nemam radnju niti struku da otklonim kvar, ali sigurno nije naodmet znati što imaš u autu, kakvi su mu servisni intervali i kada ti se pojavi problem, bolje je znati što bi moglo biti, nego prekriženih ruku sjesti i gonjati na servis.
Jesu meni na servisu rekli da mi cvili pumpa vode i da je na izdisaju, a stvar je bila u automatskom španeru..

Nije ni servis svemoguć. Em nemaju vremena, em volje da sve podrobno pregledaju.
 

deda

New member
To da ti cvili španer a ne pumpa ti je netko otkrio na forumu?To se ionako može samo skužiti kad skineš remen ili detaljnog pregleda,a priče preko neta,može biti ovo,ono,tebi ionako bez pregleda ništa ne znače,dakle jedino ti u servisu mogu otkriti što je,a sad kolko je netko u nekom servisu stručan ili nestručan je druga stvar i čemo onda opterečivati po forumu druge kada ionako ne mogu ništa,jedino ako misliš da ima tu i čarobnjaka.
 

vborovic

C5 modifikator
Ha ha, ajte dečki, dajte najte ... tko želi poslušati neki od savjeta ili komentara (kakvi god oni bili), slobodno mu, jer uvijek postoji mogućnost da će nekome dobro doći nekav savjet ili barem smjer u kojem da proba rješavati problem, pogotovo ako je netko imao identično ili slično iskustvo
 

Cutac

Prèkaroš
Ne nego sam otišao u ovlašteni i dijagnosticirali su pumpu. Promjenili su ju(vjerovao sam im) i cviljenje se nastavilo. Pa sam otišao svom mehaničaru da vidi. Kaže španer. I vidi vraga, bio je.

A ne znam kakve veze to ima sa mojim prvim postom. Ja sam samo rekao da je teško naći informacije o autu. Proizvođač očekuje da ga redovno dajem u ovlašteni i caltam lovu. U servisnoj ne piše ništa o filteru goriva npr. Tek sam preko foruma saznao da nemam filter koji se mijenja nego sito na ulazu u rezervar.
O tome pričam, ne o servisiranju i popravcima kao takvima.
 
Na vrh