Mogući ESP problem

knez-bj

New member
Mislim da je sve to normalno, pa ima mjesta i na autocesti u desnoj traci da se naleti na takve kolotrage da pomislim da mi gume ne valjaju.
 

jajura

New member
E bas da cujem od nekoga kako se njegov C4 tamo ponasa.Da,tlak redovno provjeran i desava se i sa ljetnim (Michelin) i novim zimskim.
 

hrki2

New member
E bas da cujem od nekoga kako se njegov C4 tamo ponasa.Da,tlak redovno provjeran i desava se i sa ljetnim (Michelin) i novim zimskim.
Prosao tamo neki dan sa novim C4 i sjecam se da sam bio jako ugodno iznenadjen kako auto lijepo prolazi kockice. Gore su zimske gume i esp je ukljucen.
 

Blackking

Kralj
Prosao tamo neki dan sa novim C4 i sjecam se da sam bio jako ugodno iznenadjen kako auto lijepo prolazi kockice. Gore su zimske gume i esp je ukljucen.


Takodjer :)

Jedino kada malo ubrzam kada je mokro ili kada guma baš većim djelom "Grabi" po pruzi .. zna se isto malo zanjeti tu i tamo auto ... no to mi je i na Opelu isto... ;)
 

La Marche

Iskreni optimist
Pokretaču teme:
Napokon sam prošao tu dionicu, a prije nje pola grada po tračnicama, baš za probu.
Poludjelog bika nisam očekivao, ali sa jagodicama kažiprsta i palca jedne ruke držao sam volan i na toj dionici, ne bih li osjetio bilo kakve trzajeve, pomake - ništa.
Citroen C4 II, gume 205/55X16, naprijed 2,3 otraga 2,5, bio sam sam u autu, vanjska temperatura -1°C, brzina između 40 i 45 km/h.
Ako želiš provjeriti moje navode, može pm za dogovor, u nedelju 15.12. sam prilično slobodan i u ZG tokom večeri, možeš samnom u autu, da vidiš je li to kod tebe neki ozbiljni problem ili se šališ.
ESP? Ma kakav ESP, auto je išao kao po tračnicama, zapravo i išao sam po tračnicama, ali razumiješ što mislim.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nije se dugo spajao... al nadam se da hoće, ovo bi mu bilo idealno za saznat stanje stvari :palac-gore:
 
Na vrh