Modul za šiber

Zenzo

New member
C3 2004.g panoramski krov, ne radi modul. Imam 2 elektromotora koja rade, ali ovo ne mogu nigdje naći. Postoji li itko tko u ex yu to popravlja, a da je prihvatljiva cijena?IMG-8850c8055185b498bb95db2530d76926-V.jpg
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
I ne možeš nigdje naći taj modul?
Ništa eBay? Jesi li probao na franceauto. pl?
Ili općenito bilo gdje (upišeš serijski broj modula)? Moralo bi toga biti negdje po auto-otpadima…
 

szahtila

Well-known member
Panoramski krov, cijelom dužinom. Pa se miču i sjenilo i stakleni krov
Kod mene (P206, 2004) je fiksni krov i pomično sjenilo, nizam znao da postoji i pomično staklo. Da li si skidao "nebo" sa stropa? Kod mene se odvojila tkanina, a nitko je ne želi promijeniti jer se boji skidati "nebo" zbog tog mehanizma sjenila. Jel komplicirano ili je može skinuti sam svoj majstor?
 

Zenzo

New member
Kod mene (P206, 2004) je fiksni krov i pomično sjenilo, nizam znao da postoji i pomično staklo. Da li si skidao "nebo" sa stropa? Kod mene se odvojila tkanina, a nitko je ne želi promijeniti jer se boji skidati "nebo" zbog tog mehanizma sjenila. Jel komplicirano ili je može skinuti sam svoj majstor?
Meni je stakleno nebo jer je panoramski krov. Ja sam odvajao plastike sa štokova i iznad vrata (cca 10cm) a onda maknuo šarafe i zamijenio krov, jer su na prethodnom izgorili i strunuli kederi, pa sam imao poplave u autu na kiši.
I ne možeš nigdje naći taj modul?
Ništa eBay? Jesi li probao na franceauto. pl?
Ili općenito bilo gdje (upišeš serijski broj modula)? Moralo bi toga biti negdje po auto-otpadima…
Ima u Engleskoj za 200£... 🤐
A kod nas po autootpadima nema, jer ovakvih verzija nije bilo previše. Većina je birala klimu umjesto panoramskog krova
 
Posljednje uređivanje:

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Ima u Engleskoj za 200£... 🤐
A kod nas po autootpadima nema, jer ovakvih verzija nije bilo previše. Većina je birala klimu umjesto panoramskog krova
Ne mora biti 200+€. Evo ovdje je jedan prodan za 48€.
Trenutno je jedan dostupan na B-parts za 119€ + shipping.
Treba tražiti neko vrijeme pa ćeš ubosti...
No, neće biti sutra - to imaš jedino kod ovlaštenog dobavljača. Ipak, provjeri cijenu i kod njega (za svaki slučaj)!
Ja sam npr. svoju prednju kameru 6 mjeseci tražio i na kraju našao povoljno (150€, a u ovl. je 750€).

Ugl, ubaciš taj ref. broj u tražilicu, odabereš slike i gledaš kamo će te odvesti. Većina će ih biti prodana, ali onda dođeš na stranice tog prodavača i pustiš e-mail da te obavijeste kad proizvod bude dostupan (većina ih ima tu opciju), ili im pošalješ upit e-mailom. I cijena se dade dogovoriti - ponudi ima nešto prihvatljivo. Kad tako baciš nekoliko mreža, negdje će se riba (kad-tad) uhvatiti! :cool:

PS: osim na franceauto. pl, pogledaj i na allegro. pl. Tamo ima puuno dijelova i jeftiniji su nego npr. na ebayu, u UK ili NL / BE.
 
Na vrh