Lijep pozdrav!

lageros-zg

New member
Evo da se odmah predstavim!

Dakle, ja sam Anđelko iz tvrtke Lageros d.o.o. koja je na moju inicijativu krenula sa malo drugačijim pristupom u prodaji (i to zapravo vodim ja osobno), te članovim foruma odobravamo popuste na gotovinski način plaćanja za robu kupljenu kod nas.

Kako i samo ime tvrtke kaže, primarna djelatnost su nam ležajevi svih vrsta i od nedavno radim na projektu "Lageros-Auto-Moto" kao što je i u potpisu navedeno, gdje se posebno kao prodajna jedinica bavim uglavnom auto-moto dijelovima.

Pa eto, s obzirom da već neko vrijeme (više od godinu dana sa nekima) surađujem sa ostalim forumima, nadam se da će se i ovdje ostvariti pozitivna suradnja.

A sad, da još spomenem da vozim Ford Focus Mk1, ima 231tkm i živim u Samoboru, a radim u Zagrebu.
Tvrtka vozi jednog C5 druge generacije i Berlinga isto tako druge generacije.

Ukoliko se moderatori/admini slože sa ovim prijedlogom više gore, otvorit ću jedan topic isključivo vezan za sve dijelove koje imam u prodajnom programu i gdje možete postavljati razna pitanja, a i ja ću pisati razne stručne tekstove, eventualne akcije i slično.

Uff... bome se nigdje nisam ovako predstavljao... ali nadam se da neće nitko zamjeriti
 

citrus

New member
Hvala na ponudi. No, moram se ograditi i reći da je forum zamišljen kao nekomercijalni projekt.

Prije bilo kakvog decidiranog odgovora na Tvoj prijedlog, u svakom slučaju moramo čuti mišljenje članova foruma.

Stoga pozivam sve članove neka napišu svoj stav apropo lagerosovog prijedloga.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Moja malenkost je za !:D
Zašto da ne ? Ako nam čovjek ikako može pomoć savjetima, mišljenjem, popustima itd.. ;) Nikom ne škodi da vidimo kaj ima..
 

lageros-zg

New member
Hvala na dobrodošlici!

Da, uglavnom je svaki forum zamišljen na takav koncept, no kako opslužujem članove gotovo svih auto-moto foruma, ne samo popustima za rezervne dijelove, već i savjete, razne odgovore na pitanja (naravno, ukoliko znam), a s obzirom da sam i sam potrošač kao i vi, vjerujte, svaka ušparana kuna dobro dođe.

Naravno, ja već imam šablonu kako bi izlgedao moj topic sa raznim informacijama, no ne i cjenicima, eventualno nekim mogućim akcijama, ali kako mi nismo oni dućani što svako malo daju neke akcije, ipak smo stručna tvrtka, a i da bude najbolje od svega, ja osobno vodim sve po pitanju foruma i kako često gledam da ljudi štošta pričaju, rado pomognem sa savjetom, slikom, a nit vodilja je da se ne mora juriti i trošiti vrijeme na telefone i vožnju autom po gradu od dućana do dućana, dok bi mogli obavljati nešto drugo dok netko drugi to sve obavlja za vas.

Naravno, ja ću se prikloniti kako admini/moderatori kažu, no mišljenja sam da su forumi mjesto gdje ljudi žele pronaći ono što ih zanima, a opet sami ljudi na forumu govore da to ima kupiti tu i tamo i opet se na neki način reklamira ta neka firma, a eto, ja uz sve to nudim i popuste zbog toga jer je netko član foruma.

Eto, malo sam podugačko pisao, ali vjerujem da ćemo naći neki zajednički jezik u svemu ovome, jer zašto bi neki drugi imali benificije, a vi ne, a opet s druge strane, ipak u firmi i sami vozimo Citroene, tako da i na taj način ipak imamo valjanu pripadnost ovome forumu :D

Pozdrav!

:)
 
Na vrh