Kupejka

Ruske

Active member
Nakon jedno 2 godine patnje za kupejkom, napokon sam ju uspio izrealizirati...cupra je zavrsila kod frenda koji ima druge planove za nju, pa je doslo vrijeme za kupejku

2008g, 2.0T 205, 217tkm, stanje mehanike i estetike kao da ima duplo manje. Prvi vlasnik picajzla, sve mjenjano, 2x distribucija (4.2020. zadnje), oprema neznam stvarno sta fali...necu ni nabrajat jer ima sve nadoplate i sport kit branika, a rekao bi i ovjesa, jer je dosta tvrda i niza mi djeluje od ostalih?

Dojam u voznji - daleko od svih renaulta kojih sam imao i opcenito od drugih auta, 4 control je brutalan kod parkiranja, a u zavojima nisam nesto pokusavao bas...al u rotorima npr imam dojam kao da vozim auto velicine clia...

Planovi: sanirati lip (dobio sam i novi branik), mala pukotina koze na sicu bocno i vidjeti sta se cuje kod servo pumpe. Klasika mali servis (filteracija, ulja, svijecice) + mozda letece promjenim reda radi, posto malo slini brtva kartera

Felge cemo vidjet, volio bi sjajno crne 19ke, da pasu uz foliju na krovu, lip i dio prednjeg branika u sjajno crno (bit ce jasno kad se napravi, imam u glavi ideju) i posto ima sve ledice vani, trebalo bi i unutra isto ih stavit

Mozda bi stavio klapnu na auspuh, radi zvuka (svrsavam kad cujem kraj sebe razne megane RS-e), mapirati necu, skroz je dovoljno ovo.

Napokon nakon par tmurnih dana docekao sunce da poslikam :)
 

Prilozi

Mirage

Well-known member
Svaka čast auto fino izgleda iako ja osobno nikada ne bi uzimao nešto preko 200 tisuća na atu, a da nije iz fantastične trojke.
 

Ruske

Active member
i ja sam isto bio suzdrzan oko kilometraze, ali kad sam vidio stanje auta (90% autocesta), iznutra, izvana, mehanika, ovjes...auto je u stanju kao da ima duplo manje...i kad sam promislio da ja radim oko 10tkm godisnje +/- i da prosjecno auto ostaje 3-4 god kod mene, rekao sam da ga jebes do 250-260tkm ce izdrzat...a i imam primjere laguna s tim motorom koje imaju i 300-400tkm bez problema...

a nemam sta usrati ovaj dizajn, bit ce neso foliranja odredenih dijelova karoserije, nis spektakularno, a vjerujem da ce biti oku ugodno i neke felgice ako mi se uspije poklopiti, ove s cupre 19ke, sto se tice upasavanja, a ako ne neke druge sa odgovarajucim rupama
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ovako prema slikama, ne bi mu dao te kilometre. Auti preko 200tkm uglavnom izgledaju "umorno", ovaj je djeluje svježe i top. Valjda mu je i motor takav. Čestitke i neka sluša.
 

Ruske

Active member
cijeli je takav, ja sam prezadovoljan do sad...
danas sam kupio 2xRCA to 3.5mm kabel za slusanje muzike s moba (BT na radiu sluzi samo za pozive, a usb nema)
 
Na vrh