Koliko smo zavisni od foruma?

Zmix

New member
Forum nije radio nekoliko dana i meni su polako počeli da izrastaju zubi očnjaci! :twisted:
Koliko ste zavisni od našeg foruma, da li vam je nedostajao i šta ste radili dok je forum nedostupan?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
A kaj da ti velim osim da sam stalno provjeraval jel se vrnul forum :D

Èak sam i Saleta cimal i ispitival kaj se događa :whistling:
 

skafetin

New member
A nije me bilo doma ROFL i uštedija san na struji pošto nisan iša na forum,,,stoga zahvaljujem na uštedi:stovanje:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Bogu hvala, on-lajn je. Sa strepnjom sam većeras kliknuo na Citorenforum u bookmarksima. Mislio sam da je otišao zuvijek. :) Kakvo veselje.

:euforija::aplauz::hello:
 

Marko

Well-known member
I meni je falio forum...

Inače, razlog kaj je forum bio nedostupan je u fejsbuk-u koji nemilice sabotira konkurenciju (CFH) i privatnost korisnika www-a ... :)
 

jura

New member
Pa falio je, naravno, ali ne do te mjere da su mi se ruke tresle i znojile. Ali lijepo je doć na mjesto gdje je hrpa ljudi sličnog svjetonadzora i gdje se možeš opustiti kao kad odeš u lokalni birc i zarundaš se sa starom ekipom.
 

RI-222

Member
Koliko ste zavisni od našeg foruma, da li vam je nedostajao i šta ste radili dok je forum nedostupan?
Ako nisam barem 100 puta probao uc na forum imam ga u precici pa sam svako tolko stiskao ikonu :)
Prije ovog foruma nikad nisam bio regan ni na jedan drugi forum i sad kako nije radio neko vrijeme onda sam skužio da sam ovisan o njemu(kakav facebook ovo je jace hehe :)
 
Posljednje uređivanje:

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Proradija je znači. Lipo je vidit da nisan jedini kojemu je falila ova virtualna destinacija. :)

Zašto je bilo nemoguće otvoriti forum prije par dana ako se smi znati?
 

deda

New member
Dešava se,a onda to vrijeme iskoristite za šarafljenje i glancanje.Pa ćete imat kaj slikat i stavljat na forum.
 

amorphis

Member
Ja se zabrinuh, pa se još više zabrinuh, ali...valjda je vrijedilo čekati, trebao bi još bolje raditi...
Održavanje i updateanje su nužni ali nemojte to prečesto raditi, poštovani admini/ce;)
 
Na vrh