Kakve su nam to ceste?! 🚧 🚦

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Je li ovo neko naš s foruma se rastavio s pameti? :)

208bbae1-2e64-4522-93b7-4169bacda7db.jpg

Kaže naslov:
"Autocestom kod Karlovca kilometrima vozio u suprotnom smjeru, pogledajte snimku"

 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Update: lik je vjerojatno s citreonforum.TR :D Pišu danas ovako: "Riječ je o 35-godišnjem Turčinu koji će sada odgovarati zbog obijesne vožnje bez vozačke dozvole. Vozio je osobni automobil francuskih registracija, navode iz policije."
 

szahtila

Well-known member
Koliko znam, samo su tuneli opremljeni takvim sustavom detekcije (suprotan smijer, zastoj, zaustavljanje, itd.) i automatskog alarmiranja.
Ne vjerujem da u takvim slučajevima nema dojave od strane vozača prema policiji ili koncesionaru pa da mogu reagirati. Što se tiče tunela, pokriveni su video nadzorom (npr.Učka sa oko 140 kamera) i nema šanse da se ne reagira. Također i praćenje lako zapaljivih transporta (pracenje vozilima koncesionara), kao i prolaz hitne pomoći
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Video tragom ove grozne nesreće. Priče kako je auto bio težak, a brzina velika, pa je ka zato uspija probit ogradu... Prava je istina da su se lako moguće naši nakrali na tim ogradama.

 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Da je sve kako spada sa ogradama, nije... bilo je probijanja koliko hoćeš.
Al mislim da ju je jednostavno 'preskočio' nakon što je izgubio kontrolu... dal u prevrtanju ili već kako.
Jer taj Mitsu je bio totalno van balansa sa 12 ljudi iza... Samo kako prenatrpan auto krcat ilegalaca bez ikakvih problema uđe i vozi po ac?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Malo što mrzim kao moderne trendove da za svaki kürac na planetu moraš imat aplikaciju u mobitelu da bi delalo.
Ne želim skidat aplikacije, ne želim se registrirat.

Mogu eventualno platit mobitelom na nekom njihovom vanjskom uređaju. Naslonit i to je to. Aplikaciju ne skidam nema šanse.

Vrhunac idiotizma su mi baterije i bušilice sa blututom i aplikacijama. Kom kürcu?
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Malo što mrzim kao moderne trendove da za svaki kürac na planetu moraš imat aplikaciju u mobitelu da bi delalo.
Ne želim skidat aplikacije, ne želim se registrirat.
Uprav to. Otisni mi kartu na komad papira, kad dođem naslonit ću karticu i doviđenja.
 
Na vrh