Gubljenje antifriza na grijaču kabine

-dominic-

Member
Donator foruma
Da li je itko imao sličan problem, da mu je procurio mali kiler? Fali mi antifriza kroz par mjeseci po cca deci-dva. Klima mi je stalno upaljena pa nisam skužio dok ne ostavim auto i sl na suncu pa se šajba zamagli. Uredno kapa kondenzat, tako da to nije, a i prvi problem je antifriz.
 

-dominic-

Member
Donator foruma
Kako piše i u opisu, radije bi išao raskapat i mijenjat nego točio ovo u auto. Da je "krama" u pitanju, ajde...
Nego me zanima jesam li baksus po ovom pitanju, ili je to poznat problem.
 

sir.Oliver

Well-known member
Da li je itko imao sličan problem, da mu je procurio mali kiler? Fali mi antifriza kroz par mjeseci po cca deci-dva. Klima mi je stalno upaljena pa nisam skužio dok ne ostavim auto i sl na suncu pa se šajba zamagli. Uredno kapa kondenzat, tako da to nije, a i prvi problem je antifriz.
pogledaj koliko antifriza imaš ispod tepiha ..... bilo bi dobro i osušiti i počistiti / oprati vodom ..... antifriz nije prijateljski raspoložen prema karoseriji
 

-dominic-

Member
Donator foruma
Nema nigdje ničega, kada usisavam vadim sve i sve je suho. Ovo toliko malo slini, ne gubim pol litre u mjesec dana, ali za 3-4 mjeseca bude deci+

Već mi javlja za servis u 2 mjesecu, imam nekakvu garanciju, ali džabe to kad ću bit bez auta, ako i vrijedi. Raskapanje na proljeće to je sigurno, sad po hladnoći nema šanse, pa ni u garaži. A auto mi svakodnevno treba, ne toliko radi posla, nego radi klinaca vrtić/doktor.
 

Rovan

Member
Donator foruma
Bio sam u krivu, gubi na kučištu termostata. Ima li kakav fix, ili ide isključivo u kompletu?!
Ja mijenjao prije cca mjesec dana, isključivo u kompletu (kupio ja samo brtvu prvo ali nije puštalo na spoju između motora i kučišta već na samom kučištu koje se spigalo), nema zamjenskog samo oriđiđi, od 1700kn do 2200kn (preračunaj u ojre) + ruke...eto baš sam te razveselio :)
 
Na vrh