GTA 5 Citroen

Franz

Well-known member
Nas u zdravstvu sad rotiraju. Jedan tjedan doma, jedan na poslu. Da se ne zarazimo svi. :D

Dokone ruke su đavolja radionica u tjendu kod kuće. Sjetio sam se močne grafičke koju sam kupio prošle godine i koju nikada je nisam utlizirao. Sjetio se da već pet godina namjeravma zaigrati GTA i sjetio se da postoje modifikacije. :) Misije su mi zamorne i ne da mi se igrati. Shvatio sam da čovjek više nije dijete nakon tride-sete. :) Ali za random drive sam uvijek.

Zna li nekto iz prve ruke kako instalirati dodatke? Konretno, ovo:

https://www.gta5-mods.com/vehicles/citroen-ds-break-add-on-replace-lods
 

Franz

Well-known member
aaa +95gb pita za instalaciju, imat ću šarafanja prije igranja
Ogromna je, da. Ne znam koliko COD ima, zaboravio sam, ali GTA je instalcijski trenutno najveća. Uz bok ju slijedi zadnji Forza Horizon.
To instaliraj na SSD ak ikako možeš, inače će ti loadati save 5 minuta.
SSD je must have, da. Koji procesor i grafičku imaš?
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
i5 4690K i 1070Ti

Ali od igrica igram WoW i neki dan instalirao Arkham Asylum.
Pokušavam instalirati The Curse of Monkey Island, ali neće na W10, moram virtualku napraviti. I svakih par mjeseci upalim Doom 2 kad mi je dosadno :D

Onda će čekati postrecesijsko doba :D
SSD-ovi su ful jeftini danas. 250 GB dođe 300-tinjak kuna.
 

Scorpyo

Active member
To instaliraj na SSD ak ikako možeš, inače će ti loadati save 5 minuta.
E ovo mi je definitivno korisna informacija. Baš sam razmišljao na koji disk da instaliram.

A ništa, morat ću maknuti ACC ili pCARS2 sa SSDa
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Pokušavam instalirati The Curse of Monkey Island,
How much could the wood chuck chuck, if wood chuck could chuck wood ? :D
Prijavio se za GTA5 dok je bilo frei, na laptop imam SSD, ali instalacija traje pa traje. Ostavicu ga nocas da cepa :D. Taman da vidimo da li ce moci da potera. Tera laptop War thunder.
 
Posljednje uređivanje:

Scorpyo

Active member
ACC ne znam sto je, ali probaj Asseto Corsa ako volis simulacije voznje.
ACC je Assetto Corsa Competizione. Službena igra Blancpain GT3 prvenstva bazirana na originalnoj AC.

Imam ja i AC i ACC i pCARS i pCARS2 i Automobilistu ali nekako se uvijek vračam dobrom starom GTR2 od kojega ni jedna od novih igara IMHO nije bolja. Da sve one imaju neke aspekte po kojima su bolje ali kao cjelina GTR2 je i dalje zakon
 

Cutac

Prèkaroš
Franz, samo trci izmedju auta i zida i spamaj F, mozda uspije. Ili skoci na krov i pokušaj pasti kraj vrata, moras glitchati igricu :)

Scorpyo, zaboravio sam pitati, jel vrijedi ACC para u odnosu na AC?
 

Scorpyo

Active member
Meni kao igra ne vrijede ni jedna ni druga ali kako sam ih dobio na poklon ne žalim se. Kao što sam napisao, meni je i dalje GTR2 zakon.

Ali čini mi se da je ACC ipak ugodnija za voziti. Kod nje je jedini problem što se ne mogu dodavati novi auti ni staze pa si limitiran na aktualne GT3 aute i staze koje su dio službenog Blancpain GT kalendara. A osim toga ja ih ionako doživljavam kao izvor auta koje prebacujem u GTR2...
 
Na vrh