Friški vlasnik Citroëna (opet)

gogee

New member
Pozdrav ekipa.. Kupio sam rabljeni C 3.5 ilitiga c elysee 1.6 bluehdi 73kw 2016.
Sa razumnim kilometrima u relativno dobrom stanju.
Par "sitnica" je relativno brzo doslo na naplatu, mislim da svi znate sta a tko ne zna asocijacija je plava boja.
Tako da je to off.. imati cu jos pitanja za znalce mona lize ali polako ( nadam se)
eto..svako dobro za blagdane i lep pozdrav
Gordan
 

gogee

New member
exclusive
nazalost bez multimedije, 2016 god. jbg
ostalo *sve ima, alu felge, krom lajsne, putno računalo, tempomat, komande za radio i računalo ispod volana, retrovizore na struju, sve šajbe na struju, maglenke, senzore, dgt klimu itd., multimediju mozda ugradim sa vremenom..

*definirajmo sve
 
Posljednje uređivanje:

sir.Oliver

Well-known member
exclusive
nazalost bez multimedije, 2016 god. jbg
ostalo *sve ima, alu felge, krom lajsne, putno računalo, tempomat, komande za radio i računalo ispod volana, retrovizore na struju, sve šajbe na struju, maglenke, senzore, dgt klimu itd., multimediju mozda ugradim sa vremenom..

*definirajmo sve
kao prvo , da te ispravim .... klima je MANUALNA samo ima digitalne komande . ( ne okrećeš gumb već samo stišćeš taster na komandama klime / ventilatora )
kao drugo ... multimediju nemoj original , nerentabilno je skupa . rentabilnije je uzeti kineza - ima više funkcija . ja imam original , ali bez senzora i kamere .... po serviserima , ne da se naknadno ugraditi . ( ja još uvek mislim da treba samo negde deblokirati , pošto sam gledao moju i onu što ima i navigaciju i senzore i kameru .... sve identično ... i brojevi SW i HW ..... )
ako budeš imao nekih pitanja .... ja ih imam dvije ... diesel , pred FL iz 2013 i benzin , FL iz 2017
neke dorade , prerade , poboljšanja na ovoj iz 2017 na FB ( citroen C- elysée fan club )
 

Franz

Well-known member
Pozdrav ekipa.. Kupio sam rabljeni C 3.5 ilitiga c elysee 1.6 bluehdi 73kw 2016.
Sa razumnim kilometrima u relativno dobrom stanju.
Par "sitnica" je relativno brzo doslo na naplatu, mislim da svi znate sta a tko ne zna asocijacija je plava boja.
Tako da je to off.. imati cu jos pitanja za znalce mona lize ali polako ( nadam se)
eto..svako dobro za blagdane i lep pozdrav
Gordan
Dobrodošao!
 
Na vrh