ENC - kupnja

sir.Oliver

Well-known member
molim vas , možete li mi reći , ENC se vezuje na auto ( reg. broj ) ili na ime i prezime vlasnika ? i može li ga netko kupiti umesto mene i poslati ga u Slovačku ? hvala unaprijed
P:S:
pokušavao sam googlati , ali nalazilo mi je dosta zbunjujućih informacija . na jednoj stranici pišu da se mora kupiti osobno , na drugoj da može i netko drugi umjesto mene .... tako da ne znam ni sam kako to u biti ide ...
 

dinko1981

Well-known member
Formalno se daju osobni podaci kod kupnje uredjaja ali ga u praksi moze koristit tko hoce i na kojem vozilu hoce, bitno da ima love na racunu. Kupuje se na naplatnim kucima ali nema uvjek i na svakoj za kupit
 

Milosh

Test
Vezuje se za vlasnika naloga, tj. onoga ko kupi. Nije vezan za registraciju vozila, što znači da ga možeš kasnije nekome posuditi, samo se ne smije koristiti za višu kategoriju vozila. Što se tiče kupovine, u principu bi ga mogao i neko drugi kupiti pa tebi dati, samo što taj neko onda potpisuje ugovor sa HAC-om..
 

sir.Oliver

Well-known member
znači , ako ga želim na svom imenu , moram ga lično kupiti . šteta , ja za sada ne mogu u HR ( mada bih i želio i trebao ). veliko hvala svima na odgovorima .
 
Na vrh