Da li su svjetla na gepeku funkcionalna?

Vlasnik

New member
Pozdrav svima. Tek nedavno sam primijetio da mi ne svijetli dio zadnjih svjetala koji se nalazi na gepeku? Jedino što svijetli je ono za što se može vidjeti da ima i lampicu, a to je dio zadnjih svjetala pored vrata. Da li je neki problem u mome autu konkretno ili je taj dio postavljen samo kozmetički da svjetla po danu djeluju šira, ali bez ikakve funkcionalnosti. Nemoguće je da se radi samo o "ukrasu" i bilo bi mi veliko razočarenje. Vidio sam još nekoliko istih modela i ni njima ne svijetle dijelovi na gepeku. Šta im je svrha?
 

ZlatkoC4

Well-known member
Trebao bi se prvo prestaviti u temi http://www.citroenforum.hr/predstavljanje-novih-forumasa-43/ napisati nešto o autu modelu opremi i naravno motoru. u svojoj temi moj c4.
Inače C4 ima ta zadnja svjetala samo kozmetički na petim vratima. na novoj gami sa 3d svjetlima je nešto drugačiji odraz svjetlosti pa se po noči čini širim snopom. ali u biti ne svjetle.
Što im je svrha? dizajn. Auto kad se kupuje treba pitati sve a ne prepostaviti da ima ovo ili ono.

Dobro nam došao na forum. Stavi nam slike u moj C4 pošto pretpostavljam da o tom autu pričaš. I tamo postavljaš onda sve o svom autu.:grin:
 

Vlasnik

New member
Nije mi ni palo napamet da bi neko stavljao pola svjetala koja to i nisu, samo da po danu izgledom zavaraju gledatelje. Stvarno mi je to razočaravajuće. Imam C4 iz 2011, a predstaviću se na za to predviđenim mjestima. Za sad me ovo zanimalo i pojma nisam imao da se ovakve stvari uopšte rade. Od nečega što izgleda kao svjetlo očekujem da to i bude.
 
Na vrh