Citroën DS5 HYbrid4 fotogalerija

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Citroën DS5 HYbrid4

The Autosblog.fr colleagues have photographed a preview of the Citroen DS5 HYbrid4, ready to tackle the major international markets in the coming months. After its debut in April at the Shanghai Motor Show as a concept, the DS5 has changed only in small details: the interior, in particular, offer sophisticated design and elegant finishing, although the profusion of controls in the center console and on the pavilion (which divides so the glass roof) definitely require an apprenticeship.

The command system Hybrid4 and short gear lever are the same as the 3008 HYbrid4, while the design of multimedia controls for the air conditioning and are arranged asymmetrically and unusual for the PSA group cars. The DS5, the current flagship of the DS, will be presented in Europe at the Frankfurt Motor Show in September and immediately introduced to the market, with prices yet to be determined. The range of engines is still unknown, without prejudice to the version 2-liter diesel engine with HYbrid4 and electric motor with a total power of 200 hp, capable of just 99 g / km of CO2.



































































































































 

ExOduS442xb

Racing
Fenomenalan! Kad se samo sjetim Sportlounge-a, koncepta iz 2005, bas mi je drago sto su ga stavili u proizvodnju, stvarno je odlican, impresivan auto kako izvana tako i iznutra:cool:
Edit: Sportlounge je imao ljepse retrovizore :D
 

citroen xm break

New member
Opet francuzi poludeli... Cool auto.. posebno iz nutra! I iz vana je lijep,ali pošto već nosi ime "DS" onda je trebao biti puno,puno posebniji.. kao žaba! Što je nemoguća misija!! :) Ali po meni bilo bi bolje da je bar pokušaj nečega kao žabe,odnosno da bude avangardna limuzina od 5m i erotičnom linijom! :D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Tek sad vidim kako ima integriran kompas. Jako korisna stvar.
Upravo sam se sjetio avanture dok sam išao kod prijatelja Ubosnu prije par godina :) i dok sam zalutao po nekim brdsko-planinskim drumovima.
Eh, da sam imao kompas. :D :D
 

ExOduS442xb

Racing
Tek sad vidim kako ima integriran kompas. Jako korisna stvar.
Upravo sam se sjetio avanture dok sam išao kod prijatelja Ubosnu prije par godina :) i dok sam zalutao po nekim brdsko-planinskim drumovima.
Eh, da sam imao kompas. :D :D
Tamo ne radi kompas, samo se vrti:D
btw, jel se znaju mozda cijene za HR?
 

Srakane

New member
Majko moja koja linija ,kad sam išao u Rijeci na probnu vožnju za c4 aircros snimio sam istog takvog:eek: približio sam mu se i pogledao iznutra skoro mi došlo slabo :eek::eek: ,neznam gdje je ljepši dal dizajn izvana ili unutrašnjost .
manjifik
 

Krky

Lakerski profesionalac
Dugo me nema na forumu,:D
gledam jedan DS5 2.0HDI Sport, hibrid4 automatik 11/2013g sa 177000km.
Pa trebam savjete na kaj posebno obratiti pažnj?
I kak funkcionira taj hibrid, koliko traju te baterije 5 godina 10 godina?
I koliko se u prosjeku može samo na struju vozit?
 

Dalibor

Dado Tornado
krky, ulogiraj se imaš poruku.

hibridy nije puno drugačiji prema ostalim ds5. mjenjač mu je robotiziran manualac, pa budi siguran da ima zbilja 177 km, jer ako je bliži 277 možda će slijediti zamjena nekih njegovih dijelova od po 500-1.000 evra, plus hebancija sa majstorima.
baterija je malena pa nije neka investicija, a niti malo smanjen raspon ne bi trebao biti problem jer ionako može pohraniti nekoliko km, pa jedan gore dolje.

i provozaj ga prije, jer se rupe navodno jako osjete. potrošnja je isto jako mala, kao skuter 125
 

Krky

Lakerski profesionalac
Pročitao pp :cool:

Pogledao sam taj DS5, sve u svemu ok auto, sve ispravno na njemu, 3km se može proč sa strujom i onda se pali motor pa mu treba da napuni bateriju pa oped se može 3km proč.
 
Na vrh