Citroën C5 x7 tourer

Giza

New member
Da predstavim i moju ladju: Dizel 2.2 bi-turbo trenutno na satu ima 125.000km kupljen od prvog vlasnika sa 98.000 km, za sada sve lijepo radi, trudim se da tako i ostane. Ugradios sam zadnju kameru koja radi putem konekcije Wi-Fi sa telefonom i zadovoljan sam slikom, i dodao led traku koja se utopila sa ambijentnim osvetljenjem i ne smeta u voznji. U planu mi je da dodam na jos par mjesta kožu i jos par sitnica da ga ulepsam ali o tome cu u nekom drugom postu. Trenutno radim na sredjivanju projektora, pocastio sam ga novim xenonima pa mislim da udeo dobrog osvetljenja ima i projektor. U planu mi je kupovina DS7 i tada cu se skrasiti sto se tice auta 😁
 

Prilozi

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koje je godište, nema ništa kilometar
I di još ima mjesta za kožu, sve je obučeno :)
 

Giza

New member
2012god. 10-mjesec narucio sam kozi u toj boji koju cu dodati oko nekih dijelova instrument table i presvucicu cu plastike oko unutarnjih rucica brave.
 

Giza

New member
Prvo sam ugradio Philips X-treme vision ali nijesam bio zadovoljan, pa sam probao Osram night breaker laser 4500k ni to mi nije odgovaralo i na kraju sam probao Osram Unlimited 4300k i prezadovoljan sam daje zuto bijelu boju i za lose vremenske uslove po meni je najbolje. Kisa je toliko padala te noci da brisaci nisu postigli brisati i morao sam i tada testirati, po meni najbolji xenon.

Sa telefona, za multimediju treba izdvojiti nekih 400€ da bi to funkcionisalo kako treba.
 

Prilozi

Milosh

Test
Opet mi nije jasno jesi ugradio xenon ili nisi? Po imenu tih sijalica rekao bih da si samo stavio bolje H7 sijalice, ali možda griješim.
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Krasan auto! Slab sam na svijetlu unutrašnjost.
A kombinacija motor-mjenjač je izvrsna.
Kolika ti je potrošnja?
Ja sam na 9,68L ali kroz 100kkm.
 

Giza

New member
Opet mi nije jasno jesi li ugradio xenon ili ne? U ime tih žarulja rekao bih samo da stavim bolje H7 žarulje, ali mogao bih griješiti.
Nisam ugradio xenon, samo sam stavio nove žarulje.

Odličan auto! Slab sam na svijetle interijere.

I kombinacija prijenosa motora je izvrsna.

Koliko trošite?

Ja sam na 9.68L, ali preko 100km.
Sa žustrijom vožnjom po gradu 8,5L sa laganom vožnjom 8L.
 
Posljednje uređivanje:

Giza

New member
Oprosti na mnogo kasnom odgovoru sto se nisam javio izgubio sam forum :) potrosnja je po bordu 7.2 L ali trosi malo vise. Ma da ne zalim ga.
 
Na vrh