CarVertical iskustva?

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Ja sam platio CarVertical provjeru za svoj DS5 prije kupnje.
Obzirom da vozilo nisam nikad vidio prije uvoza iz DE, nije mi bilo teško platiti tih 20€ za 30-ak str. podataka koje sam dobio.
Zapravo, prvih 15-ak str. su podatci o tome, a ostalo je o opremi vozila, o pojavljivanju u oglasima i sl.
Ugl, svugdje je stajalo da nema zapisa o nezgodama, popravcima, krađi, naplati raznih osiguranja/šteta itd.
Do sad se sve iz tog izvješća (uključujući i datume registracije/odjave i kilometražu) pokazalo istinitim.

Budući sam kupovao od Citroen salona, dobio sam i kopije računa, Diagbox izvještaj, podatke o popravcima u garanciji i zamjenama u raznim kampanjama opoziva. A jer je sve rađeno u ovl. servisu, ti su podatci bili vidljivi i kad sam se nakon uvoza pojavio kod nas u Citroen servisu.

Nego, ti to kupuješ DS4?
Ajde nek nas bude malo više u DS ekipi! :)
Koji motor, godište i oprema?
 

Prilozi

bono

Active member
nakon kupnje odlučio na carvertical. nisam imao sumnje od koga sam kupio. jedino provjerio u ovlaštenom prije kupnje kilometražu. nije loš taj carvertical.
Screenshot_20220106-224456_Drive.jpgScreenshot_20220106-224831_Chrome.jpg
 

Hrvoje Marin

Active member
nakon kupnje odlučio na carvertical. nisam imao sumnje od koga sam kupio. jedino provjerio u ovlaštenom prije kupnje kilometražu. nije loš taj carvertical.
Pogledajte privitak 4946Pogledajte privitak 4947
ili se ima povjerenja u prodavača, a moja zadnja kupovina je baš BMW Dortmund bio i ništa potrebno od provjera nije trebalo, pa tako i da se kupuje od Citroena u DE, ali mislim baš Citroena, ne partner kuća. Druga varijanta mi nije Car vertical, već Dekra. 300€ jest ali vrijedi svaki €.
 

bono

Active member
ili se ima povjerenja u prodavača, a moja zadnja kupovina je baš BMW Dortmund bio i ništa potrebno od provjera nije trebalo, pa tako i da se kupuje od Citroena u DE, ali mislim baš Citroena, ne partner kuća. Druga varijanta mi nije Car vertical, već Dekra. 300€ jest ali vrijedi svaki €.
ne mjenjamo tog prodavača u femily ko doktora 😎
 
Na vrh