C5 by Hrky

hrky

New member
pozdravljam ekipu i da predstavim svoj auto...dakle C5 2.0 hdi 2003 god sa 268000 na satu...prijašnji vlasnik je odradio veliki servis prije 30000 km a ja sada kada sam ga uzeo promijenio ulje, filter ulja, filter goriva, filter zraka, filter kabine i još planiram promijeniti ulje u hidraulici zbog sebe da sam miran sa time pa može i koji savjet kod koga da odem jer to nebi sam doma radio, zapadni dio Zagreba bi mi pasao...sa autom sam pre zadovoljan za sada i nadam se da će tako i ostati...prvi mi je citoen u garaži, inače sam profi vozač po struci i vozio sam sve i svašta u svojih 20 god staža...iz vana je dosta pohaban i trebam ga ispolirati ali nisam na to gledao jer je ipak 13 god star, motor je suh nigdje ne curi ništa dobro ide i potrošnja kombinirane vožnje je 6.1-6.3 l/100 km...malo mi se čini da je gas tvrđi pa ako netko zna kako to riješiti jel se može podmazati neka puca...
evo par slika...









 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bome, na slikama izgleda ko nov, pogotovo unutrašnjost. DObar ulov :palac-gore:
 

hrky

New member
Iz vana nije baš kao na slikama se i ne vidi pogotovo kad je opran ali unutrašnjost je super i hvala ;)
 

toma

Active member
Fino zgleda :) Ja sam imao tu godinu i taj model s 330 000 km i bio sam zadovoljan. Sad mi žao što sam ga prodao i uzeo drugi :)
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Mrak pila sused :D

Kaj se tiče tvrdog gasa, mislim da ti je 'otišao' bužir, zamjenit i vozi dalje. Tako je meni bilo na prijašnjem saxu, tvrdi gas, i ta obloga gas sajle je jednostavno dotrajala i trebalo ju je zamijeniti, i nakog zamjene samo gas. :cool:
 
Na vrh