C5 2.0 HDi by "sarpp"

sarpp

New member
Pozdrav.
Prošle godine početkom 9 mj. kupio sam ovaj C5 i do sada imam samo riječi hvale. Istina prije par mjeseci promijenio sam zamašnjak i sve kaj ide uz to i bio malo skeptičan oko toga kaj bu slijedeće riknulo, ali svakim kilometrom sam sve više sigurniji u auto. To potvrđuje i ovogodišnje ljetovanje na koje smo moja obitelj i ja krenuli s Citroenom i to na Korčulu u mjesto Brna. U 10-tak dana prošli smo Korčulu, Blato, Vela Luku, Lumbardu, Smokvicu i prevalili 1407 km. uz prosječnu potrošnju od 7.3l eurodizela, a ulje kako je bilo tako je i sada (po indikatoru prilikom davanja kontakta, na max). Ne moram ni govoriti da je auto bio natovaren maximalno, svaku rupicu i pretinac je supruga popunila sa stvarima. Kada smo bili gotovi s pakiranjem pogledali smo auto, a on kao da nema ništa u njemu (nije guza na podu) i da nema prtljage na polici nitko nebi vidio da idemo na more.
Cijelim putem bez ijedne greške, samo toči i vozi. Na Korčulu trajektom iz Drvenika, a nazad preko Orebića, Pelješca i doline Neretve.
Sve u svemu putovanje i ljetovanje iz snova za suprugu, kćer, sina, mene i naravno za Citroena.




 

sarpp

New member
re: C5 2.0 HDi by "sarpp"

znači lamela, zamašnjak (orginal dijelovi) i ruke, ugradnja u servisu (Porkolabić u Starom Èiču) 7000 kn
 
Na vrh