C4 seduction slike

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Ne čini ti se. ;) Danas sam ih vidio ravno četiri komada od kojih je jedna bila bijela. I još se ne mogu odlučiti da li joj dobro stoji ili ne. :D
 

Damaj

Active member
Osim divljenja ovim slikama, da li je itko obratio pozornost na materijal kokpita-neka malo tvrđa spužva-ljut sam na Citroen, a i na sebe kako to prije nisam uočio! Baš me zanima kako će se ta spužvetina (kao da su kokpit dali napraviti Spužva-Bobu!) ponašati i izgledati kod pranja i usjajivanja. Sram ih bilo, na kakve sve načina štede!
 

1587 VTS

New member
Osim divljenja ovim slikama, da li je itko obratio pozornost na materijal kokpita-neka malo tvrđa spužva-ljut sam na Citroen, a i na sebe kako to prije nisam uočio! Baš me zanima kako će se ta spužvetina (kao da su kokpit dali napraviti Spužva-Bobu!) ponašati i izgledati kod pranja i usjajivanja. Sram ih bilo, na kakve sve načina štede!
:confused: Ti si prvi kojeg sam cuo da mu to smeta, svima je to - dapace! Uoci pravilo - sto luksuzniji auto ili oprema to su materijali meksi i ugodniji. Kako kod citroena tako i kod ostalih. Tvrda plastika kao na starom yugicu vise nije u modi, cak je i u gradskoj klasi vecina presla na mekane gumirane (spuzvaste) materijale i to se svugdje cijeni. I ne bih rekao da je to usteda, bas obrnuto. I zato takvi mekani materijali idu samo na strateski vaznija mjesta, na onim zabacenim i nevaznim obicno je jeftinija tvrda plastika ;)
 

ledolomac

New member
Osim divljenja ovim slikama, da li je itko obratio pozornost na materijal kokpita-neka malo tvrđa spužva-ljut sam na Citroen, a i na sebe kako to prije nisam uočio! Baš me zanima kako će se ta spužvetina (kao da su kokpit dali napraviti Spužva-Bobu!) ponašati i izgledati kod pranja i usjajivanja. Sram ih bilo, na kakve sve načina štede!
Nije spužva nego jedna vrsta gume miskim da materijal nazivaju splas? / trebam provjeriti/To je po svim testovima vema kvalitetan materijal i ubraja se autu u plus .Cijeli kokpit napravljen je iz jednog komada bez rubova i ljepljenja što mu dodatno podiže kvalitetu. Iz osobnog iskustva mogu reći da je materijal vrhunski, ugodan na dodir, vizuelno dobro izgleda, ne kupi prašinu,a kad ga i pospeš sprejom za sintetičke materijale ne presijava se i dobije samo jedan lagano osvježen izgled. Jedna je od stvari koja mi se naročito sviđa kod auta. Da li će pucati to će vrijeme pokazati. Osobno na opip i dodir imam osjećaj da mu starenje ne može naškoditi. Možda i na internetu ima nešto o ovom materijalu i održavanju?
 

pocho

New member
...

moj bi odabir bila neka karamelasta smeđa :D
hickory brown :)

predobro mu sjedne.


a "spužve" u kabini su super, taman za ženske tabane. uostalom i u Priručniku piše da su ženski tabani najbolji za održavanje tog delikatnog materijala.
 

Blackking

Kralj
Re: design

Ako je to snimljeno na Ljubljanskoj (Zagrebačkoj) aveniji i auto je crni (ne vidi se dobro boja) mislim da sam to ja.. Slova na regi su EJ?
Nisu ... nego su EK ... to sam ja bio :D svako jutro skrečem za Voltino. i prepoznajem svoj citrać i glavurinu xD
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh