C4 II 1.6 Hdi 2014 godište

brunosa

New member
Imam C4 II već 4 godine prešao sam 65 000 km, garažiran, nikad udaren, ko beba u garaži,i sa njime sam prezadovoljen ali zadnje vrijeme me toliko nervira do te mjere da bi ga najradije prodao. Naime instrument tabla stalno pucka, cvrči u predjelu ispod šofer šajbe, i to toliko da jednostavno nervira, čak i kada drugog vozim u autu to čuju, probao sam sve i svašta ali nikako ne možeš doći do tog dijela, kraj osigurača sam prišao nekom drvenom palicom i malo gurnuo u zrak i onda se čujem na drugom kraju, jednostavno izluđuje, pogotovo na neravnoj cesti. da je netko imao taj problem i kako ga je riješio. Hvala
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Znači locirao si problem, samo nemožeš do tamo? Probaj našpricat silikonskim sprejem ili tako nečim, ako su cvrčci izazvani trenjem između dva komada, moglo bi pomoći
 

brunosa

New member
Ma ne možeš prići nikako, čak sam i onu android kameru probao sa strane šofer šajbe provući ne mogu niti nju, probao sam kukom odignuti i točno na sredini kako je pomičem škripi, jedino skinuti rešetke ventilacije kod radija pa sa te strane pogledati
 
Na vrh