C4 Coupe 1.6 VTR by Kizokc

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Greška bi se mogla izbrisati i sa nekom boljom univerzalnom dijagnostikom ako ne naletiš na Lexiu
 

Kizokc

Active member
Nisam siguran da se greška može samo tako izbrisat ako je airbag ispucan. Mislim da u tom slučaju modul za airbagove mora biti reprogramiran ili zamjenjen
raspitivao sam se navodno se može ali kak kažeš mora se reprogramirati da auto ne zna da je došlo do sudara :)
 

Kizokc

Active member
Greška izbrisana. Auto popravljen. Odustao od prodaje:

Ostaje C4 kod mene izgleda do smrti :)
219000 tkm and counting...
Stavit cu slike dok cu imat vremena :-D
 

Kizokc

Active member
Evo da javim svima u petak sam izletio sa ceste i nažalost C4 je RIP. (meni nije ništa) . Prodavat cu ga u dijelovima.

Pa ako tko treba šta od dijelova neka mi se javi :) ima svega po malo X2 seta alu felgi 16" zimske gume 17" ljetne gume; auspuh, katalizator, sjedala, volan (nije se otvorio airbag), zadnji spojler onaj na gepek što ide, krov iznutra na novo tapaciran, kompresor klime , opruge serijske, opruge Lowtek za spuštanje naprijed -4,5cm odiza -3 cm, itd itd... ima toga...
 

Prilozi

Cutac

Prèkaroš
Uf al ga sarani bog te ****. Šteta, baš mi je žao :(
Kak to da se jastuk nije otvorio?

Jesu tvoji retrovizori elektro preklopivi?
 

Kizokc

Active member
Uf al ga sarani bog te ****. Šteta, baš mi je žao :(
Kak to da se jastuk nije otvorio?

Jesu tvoji retrovizori elektro preklopivi?
Nekak sam bočno udario s prvim krajem pa valjda zato nije se jatuk aktivirao a bio sam vezan

ne moji retrovizori nisu sklopivi
 

Hrc1234

New member
Da je bilo vode u jarku,skoro se utopio ko onaj nas kralj kaj je u bitci pao sa konja i u potoku se udavio...fala bogu ziv si :)
Bu bilo citraca...kakve felge imas osim ovih sa slike
 

Kizokc

Active member
A zaspao si za volanom?


Ok
Jesu ti bočna stakla jednostruka ili dvostruka? Sori šta te pilim sad, ali prilika mi je da napravim zalihu :D
Nisam zaspao nego loš zavoj baljava cesta, još su dva auta poslije mene sutradan ujutro izletjela na istome zavoju

Za stakla nemam pojma kakva su
Da je bilo vode u jarku,skoro se utopio ko onaj nas kralj kaj je u bitci pao sa konja i u potoku se udavio...fala bogu ziv si :)
Bu bilo citraca...kakve felge imas osim ovih sa slike
17" gume su ok sava 205 50 R17 ljetne
 

Prilozi

Cutac

Prèkaroš
još su dva auta poslije mene sutradan ujutro izletjela na istome zavoju
Osnova za tužbu cesta?

Za stakla nemam pojma kakva su
Ajd ako ti se da i ako možeš spusti staklo i vidi jel odozgo po rubu izgleda kao da je dvoslojno.
I koliko bi tražio za unutarnji retrovizor? Jel zdrav, bez točkica kakvih?
Jel imaš JBL pojačalo i sub u gepeku?
Onaj komad filca koji se skida da se zamijeni filter kabine?
Imaš grijanje siceva?
 

Kizokc

Active member
Osnova za tužbu cesta?


Ajd ako ti se da i ako možeš spusti staklo i vidi jel odozgo po rubu izgleda kao da je dvoslojno.
I koliko bi tražio za unutarnji retrovizor? Jel zdrav, bez točkica kakvih?
Jel imaš JBL pojačalo i sub u gepeku?
Onaj komad filca koji se skida da se zamijeni filter kabine?
Imaš grijanje siceva?
Auto mi je na selu u dvorisštu kod mojih ja živim u gradu 15 km dalje pa moram ići tamo to sve provjeriti.

Unutarnji retrovizor je sa automatskim zatamanjivanjem i zdrav je ko novi (ima onaj gumbić ispod za paljenje gašenje zatamnjivanja) 100 Eura

Nemam pojačalo i sub u gepeku

Za taj komad filca moram provjeriti ali nisam baš siguran mislim da ga nemam

Nemam grijanje siceva ali sicevi su neki posebni kad je VTR oprema

našao neke slikice
 

Prilozi

Na vrh