C4 112KS Adriatic dizel by seas

Darac

New member
Odličan izbor. Znači, ako sam dobro shvatio, Adriatic oprema je bivši Medveščak, nema razlike?
Puno sretnih kilometara s makinom. ;)
 

seas

New member
I evo, dosao sam sa broda i auto je razrađen. Na sreću žena mi vozi prilično živahno pa je motor dobro razarađen.
Za sada je prosao nesto preko 5.000km i ovo su moji prvi dojmovi.
Mislim da će ovaj post biti prilično kratak jer stvarno nemam nikakve zamjerke i za sada nisam imao nikakvih problema.

I dalje stoji moja lagana zamjerka da automatski brisači kreču malo prerano pa koji put brisači grebu po relativno suhom staklu. Zanima me dali je moguće softverski usporiti to pokretanje tako da kreću kada je staklo ipak malo mokrije. Toću pitanje postati na forumu.

Auto dobro vuče i dobro drži cestu. Sa drugim gumama bi bilo i bolje, ali to dolazi na red za koju godinu prilikom prve promjene guma.

Osim toga, moj C4 ima ono famozno pokazivanje kada se treba promjeniti brzina. Pokazuje stupanj prijenosa samo prema gore. I taj pokazivač po meni pokazuje malo prerano, na malo preniskim okretajima, ali to je vjerovatno zamišljeno za štedljivu vožnju. Ja ga jednostavno ignororam i nema problema.

Mogu vam reći da me oduševljavaju oni preklapajući retrovizori koji se "sakriju" kada se zaključa auto. Jako korisno na uskim parkiralištima. A i one LED lampice ispod retrovizora su stvarno COOL!

Sve drugo, sva automatika ili manualija, sve radi bez problema.
Potrošnja mi je po kompjuteru od 6,2 do 6,6 litara i mislim da je to za motor od 1,6 sa 120 konja odličan rezultat.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh