C3 Picasso 1.6 hdi pitanje

darko

Member
U susjedstvu se prodaje auto iz naslova, 2010. g. 148tkm, 66kw, prvi vlasnik, 6500€.
Pošto me moja Xsara Picasso po malo izdaje zanima me vaše mišljenje i iskustva za ovaj Picasso
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Nesto mi je to puno para, odmah da kažem. Cak i da je jedini vlasnik i kupljen tu. Zavisi sta ocekujes, zavisi u kakvom je stanju. Generalno mislim da je odlican model, ja sam se dvoumio izmedju C4p i C3P.
 

Ax boy

Well-known member
Ajde ne lupetajte, kako puno para za taj model, tu godinu, kilometraža je još i mala, s obzirom da ima i c3 picassa za 250,300tkm tako da?!! . Ako je očuvan i održavan i ispravno sve, može tražiti toliko. Ja sam Berlu 2011 platio 7500eur,169000tkm u 2mjesecu ove godine.
 

darko

Member
Auto ima brdo opreme i vlasnik tvrdi da je sve ispravno
Na autu su dobre zimske gume, a u kompletu idu i 4 nove ljetne gume na alu felgama. Jedva čekam da ga isprobam.
Zaboravih pitati. To godište ima 1,6 8v ili 1,6 16v motor? Koja je zapravo bolja opcija?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ovi od 90ks bi trebali biti 8v... kažu da su ti zahvalniji, no osobno smatram da su svi HDi motori generalno kvalitetni uz dobro održavanje.
 

darko

Member
Koje godište i koja kilometraža?
Kako si zadovoljan s autom?
Èisto za info...koje su "nevolje" s tim autom?

Koji su servisni intervali za 8v, a koji za 16v?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
2010g, cca 60 tkm :D..
Za ovih 8 g prezadovoljan...od ulaganja do sad samo redovni servisi, gume, par žarulja kratkog svjetla, nadopuna klime, lijeva stabilizator spona, prednji diskovi i pločice i to je to za sada :p
Trebal bi promjeniti prednji ljevi ležaj amortizera jer je počel škripat pa me živcira, al bu pričekalo proljeće :D
Imaš sve u mojoj temi ( https://www.citroenforum.hr/moj-c3-picasso-164/ )i u u ostalim temama, pa ak ti se da, čitaj..:D

Koji su servisni intervali za 8v, a koji za 16v?
Brijem da bi trebali bit isti :whistling:
 

remington

Member
2010 g, 183 tkm...
Pogledaj u moje postove na moj C3...detaljno koje servise sam do sada obavio sa cijenama dijelova..
Prezadovoljan autom, exclusive oprema, panorama, navigacija...par ogrebotina redovne uporabe i parkirališta, jedno grebanje ključem...
 
Na vrh