AX by "Ax boy"

igor

New member
Igore koji je model tvoj axic? Kakvo mu je stanje i km?
Imaš temu u moj ax (citroen ax sport by Igor) Dakle ukratko moj ti je AX SPORT u originalu 1.3 s dva dupla webera 68kw samo što su ti auti jako rijetki nema ih kod nas i teško je kupiti takav motor pa sam ja ubacio 1.4 monopoint 62kw iz AX GT. Uglavnom prezadovoljan sam s tim autom ;) Limarija mu se smiješi i čim se neka lova skupi planiram to rješit. Km je imao 264000 tkm no to je prošlost, sad je s drugim motorom i ima 113000tkm motor odličan uređivana glava veliki servis napravio i još puno sitnica :whistling:

Hvala hvala ,biti ce to sredeno samo da nadem povoljnu cijenu. Opcenito ima li ko kakva iskustva sa c3 1.4i ;bengac?
Vjeruj mi da ti je ax kvalitetniji i jednostavniji za održavanje i ako ga dobro paziš i održavaš nikad te neče iznevjeriti barem mene moj nije :grin: :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Opcenito ima li ko kakva iskustva sa c3 1.4i ;bengac?
Imaš par iskustava na PDFu za C3... moj napravio 200tkm na orgigigi oprugama i dihtungu glave (šta su najveći problemi navodno). Sad je nepokretan, al uz pravovremenih potrošenih 200€ bi i dalje vozio. S obzirom na način uporabe i servisiranje, izdržao je puno.
 

igor

New member
Znam da nije al s karbom više troši treba potezati čok, štelanje karba itd. Sve ima svoje prednosti i mane. Ja zadovoljan ide solidno ;)
 

AX-ja

èudo jedno
a ono,u globalu da,ali ovisi ko sta voli.
ali izmedju monop. i karba,uvijek bi karb izabrao.
ide ali nije to to.
 

Zwonko

Member
Meni na Saxiću motor od Ax-a 1.4 s duplim (dvogrlenim) Solexom 34 troši cca 7-7.5 l ( 100% gradska vožnja, nimalo nježna vožnja )...
 

igor

New member
Treba ti mehanizam električni od ax-a s centralnim za gepek pa buš ko i ja obavljao sve na gumb :whistling:
 
Na vrh