AX 1.6 8v

RI-222

Member
najjednostavnije je:stisnes ovo "odgovori" kao kad pises novi post i onda malo nize i vidjet ces da ti pise "dodaj privitak uz post" pa kad to stisnes prebacis slike izravno sa kompa na forum,ako sam sta glupo napisao ispravitie me:D
 

Marko

Well-known member
Na GTI-u vidim yokohamice A539, eh drži dok je nova ali poslje dok malo ostari ajajaj...

Jedno pitanje za tvoj ax, vidim da si stavil catcams bregastu - molim te par detalja kak se auto nakon toga ponašal? Kad si nju stavil išel si i na remap, jel?
 

ax sport

New member
Nažalost ne mogu ti odgovorit na to pitanje jer još nisam upalio auto, a što se tiče elektronike nabavio jednu remapiranu pa čemo vidjet. Nadam se da će ovu zimu provozit! Pozz
 

RI-222

Member
misliš na orginal plastike (gt,gti) to imam, mene zanima kit car ili integrale bokovi
sad sam naisao na sliku na netu koju sam trazio pol godine i sad naisao slucajno
si i ti mislio na ovakve bokove?ja sam takve htio napravit samo pragove nebi stavio:cool:

 

RI-222

Member
nije loše ali mi se čini da su dosta na van
Meni prednji blatobran izgleda odlicno bas kako bi si ja napravio ,ali zadnji blatobran je inace ravan i kad ga izvuces izgleda previse izboceno,to bi sve normalnije izgledalo da ga nije specijalac ofarbao ovako:cool:
i ti pragovi su ruzni,trebao je stavit vece distance pa bi bilo ok:D
 
Na vrh