2.2 HDi dimi samo u leru

goc

New member
Dijagnostika je pokazala svašta i ništa......

uglavnom je dala do znanja da je problem u ubrizgavanju i da treba krenuti od bosch pumpe za što sada nemam vremena nego nakon 05.08 ga ostavljam kod mehaničara jer idem na godišnji a on će imati puna 2 tjedna za rješavanje problema :p

blago njemu
 

skafetin

New member
Ja bi ti preporućio da se rješiš tog auta ili motora jer 2,2 ne valaja niš,taj motor je živo sranje i samo ćeš trošit lovu i stalno će te zajebavat i nikad neće biti dobar da neznam što napraviš.
Deda potpuno se slažem s tobom;)
Èemu bacanje novca u vjetar:eek:
 

goc

New member
i evo ga nakon par mjeseci živciranja problem otkriven.... DIZNE su bile krive...... bem ti boschista koji nezna svoj posao, čovac mi 2 dana palamudi po autu i kao napravio je nešto i treba vidjeti na motoru što ne valja i ja se ubijam 5 mjeseci da vidim kaj ne valja i kome god da dođem pita za dizne a ja siguran kao majstor ih je pregledao i velim da one nisu.... kakav konj koliko sam se samo love nadavao na raznorazne gluposti dok na kraju nismo iščupali dizne i skužili da 2 nevaljaju a 2 su neadekvatne za taj motor :mad:

Moje pitanje kaj da ja sad napravim tom boschistu koji mi je život skratio za najmanje godinu dana...

Radi se o Martinoviću iz Selnice kod Velike Gorice.
 

Dalibor

Dado Tornado
imo je frend problem sa toyotom corolom koja je kadila crno...

ošo majstoru, ovaj ga pito da li radi mirno u leru - radi, e onda su dizne.
i bile su dizne...

sreća... potrefio mu se takav majstor...
 
Ja bi ti preporućio da se rješiš tog auta ili motora jer 2,2 ne valaja niš,taj motor je živo sranje i samo ćeš trošit lovu i stalno će te zajebavat i nikad neće biti dobar da neznam što napraviš.
ne znam kakvi su, ali moje iskustvo kaže da je već na 32000 km prosvirao EGR :doh:
 
Na vrh