Ženin novi C3 i moj naravno :grin:

Luca

Active member
Evo da malo ispricam... zasto je zenin ??!
Pa Imali smo Almeru 2.2 dizela, i vec je bilo malo, malo ajde na druzenje kod
majstora pa smo odlucili malo se ponoviti. I istek registracije je bio vec blizu pa je bilo nategnuto .. A tih dana sam ja bas morao stalno na posao.... i nije bilo vremena za ici okolo i razgledavati pa tako je zena sa starcem isla. I prvo su isli gledati Daciju ili tako nesto u Vrbovec, ali srecom :wub: po nas i C3 kreten koji je tamo radio nije zvao 10 dana i nesto je izmisljao u zameni staro za novo pa smo skroz odustali. I tako dok su bili u Koprivnici usput svrnuli u Salon i zaljubi se zena odma njega. I dobili smo fer ponudu za stari i taj smo hteli kako negde vec napisah pre , da ne cekamo xxx dana na isporuku, pa eto sad smo dobri drugovi. Ovih dana smo ga obuli u zimsko ruho pa je sad spreman za sve zimske avanure :angel:
 

Prilozi

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Zenin novi C3 i moj naravno :grin:

Sva sreća pa ti žena ima dobar ukus ,jer bi inaće sad na dvorištu bila Dacia :D:D

Ps. čestitke na autu..:aplauz::aplauz::wub:
 

Luca

Active member
Re: Zenin novi C3 i moj naravno :grin:

Pa i ja sad kazem hvala Bogu jer sam svarno sretan i zaljubljen u citraca.:wub:
I otprije sam bio ljubitelj ali nikako nisam uspio se domoci kojega, al sad sam bas sretan! :cool:
Stvarno sam prezadovoljan!
Kad bude neko okupljanje pa da se vidimo !!?
Malo se podruzimo i popijemo i pojedemo nesta ??! To bi bas bilo fino :angel:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Zenin novi C3 i moj naravno :grin:

Okupljanje ? Tko zna..šteta pa nisi bio prije ovdje..već su bila dva druženja..
 

jura

New member
Re: Zenin novi C3 i moj naravno :grin:

To sa Daciom me podsjetilo;

klinac se vraća iz škole pješice, ima par kilometara do doma i on lagano, s noge na nogu. Vanu se već pomalo mrači kad pored njega staje Dacia, prozor se spušta i vozač kaže, ajde mali uđi da te povezem. Dečko energično odbija i Dacija odlazi. Nakon par minuta ponovo ista stvar, ista Dacia, isti vozač, mali, dam ti 50€, uđi u auto. Klinac ponovo sa gnjušanjem odbija. Nakon par minuta Dacia ponovo dolazi, sjedni u auto, dat ću ti 100€… Klinac, sad već vidno isfrustrirano pogleda u vozaća i kaže, jebi se tata, kupio si Daciu, sad se vozi sam.
 

Zmix

New member
Re: Zenin novi C3 i moj naravno :grin:

Luca, auto je doooobar, ufff!!!



To sa Daciom me podsjetilo;

klinac se vraća iz škole pješice, ima par kilometara do doma i on lagano, s noge na nogu. Vanu se već pomalo mrači kad pored njega staje Dacia, prozor se spušta i vozač kaže, ajde mali uđi da te povezem. Dečko energično odbija i Dacija odlazi. Nakon par minuta ponovo ista stvar, ista Dacia, isti vozač, mali, dam ti 50€, uđi u auto. Klinac ponovo sa gnjušanjem odbija. Nakon par minuta Dacia ponovo dolazi, sjedni u auto, dat ću ti 100€… Klinac, sad već vidno isfrustrirano pogleda u vozaća i kaže, jebi se tata, kupio si Daciu, sad se vozi sam.
:grin: :grin: :grin:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Zenin novi C3 i moj naravno :grin:

Evo da malo ispricam... zasto je zenin ??!
Pa Imali smo Almeru 2.2 dizela, i vec je bilo malo, malo ajde na druzenje kod
majstora pa smo odlucili malo se ponoviti. I istek registracije je bio vec blizu pa je bilo nategnuto .. A tih dana sam ja bas morao stalno na posao.... i nije bilo vremena za ici okolo i razgledavati pa tako je zena sa starcem isla. I prvo su isli gledati Daciju ili tako nesto u Vrbovec, ali srecom :wub: po nas i C3 kreten koji je tamo radio nije zvao 10 dana i nesto je izmisljao u zameni staro za novo pa smo skroz odustali. I tako dok su bili u Koprivnici usput svrnuli u Salon i zaljubi se zena odma njega. I dobili smo fer ponudu za stari i taj smo hteli kako negde vec napisah pre , da ne cekamo xxx dana na isporuku, pa eto sad smo dobri drugovi. Ovih dana smo ga obuli u zimsko ruho pa je sad spreman za sve zimske avanure :angel:
Èestitke na izboru.

Kako si zadovoljan s motorom i mjenjačem?

Reci, jeste li baš birali crnu ili vas je "dopala"? Pitam, jer je za održavanje vjerojatno najnezahvalnija. Svaka točkica se vidi.
 

Luca

Active member
Re: Zenin novi C3 i moj naravno :grin:

Da zapala nas je crna jer je taj bio u salonu. Al i jedna od ljepsih je boja. Naravno dok je cist ko suza! Ali cim mrvica prasine padne na nju sve se vidi. Al mi se svidja kako izgleda u toj crom kombinaciji. A i motorom sam generalno zadovoljan. Nije neki sportas al to i ne trazim u tom autu, tako da nije bas bez snage kad zatreba a i potrosnja je oko 6.5 litri.Za ugodnu i normalnu voznju savrsen. Uglavnom je voznja po Kz i Kc i podravskom kad idemo za vojvodinu Jedino sto sam imao problem sa mjesanjem vode i ulja al to su momci sredili bez pogovora u reklamacji tako da je sad ko nov :grin:
A menjac ... sta ja znam citao sam pre kako je malo spor i cudan pa sam ocekivao nesto mnogo gore. Ali kad sam seo to nije strasno. samo treba glatko i bez trzanja mjenjati brzine i sve ide fino. Ja zadovoljan skroz :cool:
Zavolio sam ga kao clana obitelji :wub:
 

Luca

Active member
Evo mene posle sto godina ... da se javim i napisem nesta. Inace sam cest u citanju . Auto ide bez greske i necu se za;liti previse da se i on ne pobuni :grin:
Probacu da stavim i par novih slicica kako sam ga ukrasio i sad je stvarno poseban... i od neophodne opreme u vratima !!!
Veliki pozdrav svima :)
Ne mogu postaviti slike ovde ali ima ih u garazi ...
 

Luca

Active member
Evo neki dan, ali kupovina malo vecega citroena je pala!
Jos koji dan dok stigne doma dok se nagustamo pa ce biti
I slika. Uzeli smo c4 picassa 2009 godina sa 57000 km
1.6 vti! Tako da mi trebaju druge dimenzije ;)
Cujemo se uskoro
 

Krky

Lakerski profesionalac
Evo neki dan, ali kupovina malo vecega citroena je pala!
Jos koji dan dok stigne doma dok se nagustamo pa ce biti
I slika. Uzeli smo c4 picassa 2009 godina sa 57000 km
1.6 vti! Tako da mi trebaju druge dimenzije ;)
Cujemo se uskoro

Aaaa super čoveče! štaglja si kupil, sad ti 5kn ne dost za usisavanje, 15 bu trebalo :D
kam si ftopil c3 i ak se sme znati za kulike?
vidi ti njega, prešuteti si nam to htel.. :gaah:
valjda si ženi rekel? ;):D
 

Luca

Active member
He he he ... Ma sve je u ovih par dana pa jos nismo stigli ni obavit sve, zato se ne stignem javljati. A usto i ja cuvam ove moje
Skakutavce pa nije bas da se ima previse slobodnog vremena.
A ode A 7500 jer smo vec ranije gledali ovaj piccaso pa smo malo dali i nize samo da kupomo veci
 
Na vrh