Čudan zvuk u leru

Memphis

Active member
Bio danas na malom servisu i usput im rekao za taj problem. Provjerili i rekli mi da su neki lezajevi u mjenjacu koji zveckaju, ali da se tako moze voziti i da se ne mora dirati ako ne smeta.
Mora se mjenjacu skinuti, rastavit i zamijeniti lezajevi.
Ležaj spojničke
Kod vas bi zvuk prestao kada se stisne kvačilo, meni kvačilo ne igra nikakvu ulogu, samo ga gas umiri pa sam zato napisao da izgleda nije potpuno isti problem.

Pojavilo mi se prvi put prije par dana od kada su počeli ovi minusi rano ujutro u Zg i ne prestaje ni kada se motor zagrije
To ti na armaturi neš zvoni ... da je od motora onda bi se čulo vani kad digneš haubu.
 

vuk9

New member
To ti na armaturi neš zvoni ... da je od motora onda bi se čulo vani kad digneš haubu.
Izgleda da je do te plastike, trajalo je 4,5 dana i odjednom prestalo.
Zadnja 3,4 dana uopće više ništa ne čujem.

Kako došlo, tako i o'šlo :whistling:
 

radojkta

Member
Meni se taj zvuk kad pustim papučicu kvačila čuje već godinama! Samo šta mi se sad čuje i u vožnji i jako je tvrdo kvačilo i škripi!
 

radojkta

Member
Meni se taj zvuk kad pustim papučicu kvačila čuje već godinama! Samo šta mi se sad čuje i u vožnji i jako je tvrdo kvačilo i škripi!
Bio kod prijatelja mehaničara on silikonskim uljem u spreju našpricao sajlu kvačila unutra koliko je mogao stanje odlično nakon toga.
 
Na vrh