Zvučna izolacija

Peski1986

New member
Evo ga, probal sam izmjeriti i u nekim mjestima je od c4 veća ali u globalu to je još i dobro, bolje da ljulja nego da žulja :D to se lako obradi. Sutra budem poslikal kak to izgleda bez zaštite. Ima tri zupca i dosta rupica za čepove tak da se to lako posloži.

Goran, ako moreš provjeriti ako imaš tu mogučnost kak bi to izgledalo? Ja bum otišel do salona i naručil da vidim, jedino da me ne ožene pa da mi kasnije ne paše :D Nadam se da morem probati i ako ne paše da ne moram uzeti.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ja bum otišel do salona i naručil da vidim, jedino da me ne ožene pa da mi kasnije ne paše Nadam se da morem probati i ako ne paše da ne moram uzeti.
ne vjerujem da če ti dati da isprobaš. ali vidi ako imaš kog u blizini sa c4-II da ti da samo da isprobaš kako bih ti išlo. a na kraju je važno samo da nije manja jer ti je možeš učvrstiti čepovima na spram postoječih rupica a po potrebi lako je malo i recnuti:grin:
Nego u servisu samo pitaj koliko te dođe izolacija da naručiš za c4II i čepovi:D
 

goranpo

Member
Evo ga, probal sam izmjeriti i u nekim mjestima je od c4 veća ali u globalu to je još i dobro, bolje da ljulja nego da žulja :D to se lako obradi. Sutra budem poslikal kak to izgleda bez zaštite. Ima tri zupca i dosta rupica za čepove tak da se to lako posloži.

Goran, ako moreš provjeriti ako imaš tu mogučnost kak bi to izgledalo? Ja bum otišel do salona i naručil da vidim, jedino da me ne ožene pa da mi kasnije ne paše :D Nadam se da morem probati i ako ne paše da ne moram uzeti.
Mogu probat najranije 1.5. kad buraz dođe na produženi vikend, prije ne mogu ništa.
 

Peski1986

New member
Bil sam danas u servisu i rekli su za c4 II zaštita za haubu 750 kn... gledal sam ju uživo i nekak mi se čini da mi nebi pasala. Sad je pitanje, riskirati 750 kn i probati ili tražiti nekaj drugo ili čekati dok ovi stave to u ponudu baš za elysee...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Bil sam danas u servisu i rekli su za c4 II zaštita za haubu 750 kn... gledal sam ju uživo i nekak mi se čini da mi nebi pasala. Sad je pitanje, riskirati 750 kn i probati ili tražiti nekaj drugo ili čekati dok ovi stave to u ponudu baš za elysee...
Pa što nezamoliš nekog da skine zaštitu pa je fizićki isprobaj da vidiš koliko odstupa, dali možeš uštimati. A možda negdje na otpadu čak od polupanih.
Mala nije možda malo veča ali malo škaricama i čuda napraviš.
 

Peski1986

New member
Ma kad nikoga nemam s tim model :/ A ovi iz salona nisu baš pristupačni da mi to omoguće mrcine jedne :D sve mi se čini da bum riskiral pa kud puklo da puklo :D
 
Na vrh