• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Prodajem XM 2.0 plin 89. god.

weebeer

New member
ajde ljudi dignite to jos malo nebute pogrjesili...mislim ono da ne radim sam sebi novi nik i sam sebi ne licitiram pa da monsinjor kurbla ne popusi heheheh
heren kurblante da ti prav velim tebi bi ga najrajse prodal jel se vec dugo zanimas za njega ali to mi za sad uistinu malo,,,a kaj je najgore ja znam da ti mozes jos heheheh:D
 

fullcool

New member
Kažu da je lik na ebay stavio kuću na aukciju sa početnom cijenom 1 euro, zanimalo ga je samo koliko će biti najveća ponuda, a u stvari nije imao namjeru prodati je. Na kraju aukcije bila neka smiješno mala cifra, valjda ljudi nisu ozbiljno shvatili ponudu, i jel aukcija završena, kupac poznat ali ko je lud dati kuću za par stotina eura.
Međutim kupcu nije bilo do šale, dao je najbolju ponudu i smatrao je da treba dobiti predmet koji je bidovao pa je išao na sud, i dobio.:shock:
Istina ili ne, nije baš smiješno :D
 

weebeer

New member
e pa ovaj xm kaj ga ja prodajem ti je iz ostavstine te kuce kaj ju je lik stavil na bey treba mu hitno lova za sudske troskove heheheh znam za tu informaciju cak se vrtila svojevremeno kroz informativne svjetske medije,,,
sad je aktualan lik kaj je prije 4 godine dal oglas da rasprodaje svoj zivot i sve kaj je vezano uz njega
i mogu ti rec da je napravil vise nego jebeni zivotni potez jel upravo gleda svijet s visoka iz nekakvog hotela u abu dabiu hehehe:D
 

weebeer

New member
uletio da se pohvalim kak je vec 4400kn u djepu:D i da se licitira po sisetmu daj 799e i kupljen je odmah mada sam i na toj cifri s prostenjem na izrazu u jebenom gubitku -=)
 

jurapz

New member
Ove novce što ti kurbla daje su stvarno dobri, sumnjam da danas možeš dobiti eura više za xm iz 89` , za 800 eura kupiš xantiu serije 2 u dobrom stanju. Danas sam kupio xantiu serije 2 iz 2000 god u super stanju za 400 eura:grin: tako da moj xm ide malo na mirovanje preko ljeta;)
 

Petey2501

Member
Ove novce što ti kurbla daje su stvarno dobri, sumnjam da danas možeš dobiti eura više za xm iz 89` , za 800 eura kupiš xantiu serije 2 u dobrom stanju. Danas sam kupio xantiu serije 2 iz 2000 god u super stanju za 400 eura:grin: tako da moj xm ide malo na mirovanje preko ljeta;)
Ja sam se vratio svojoj mladenačkoj ljubavi BMW-u e 36 318i i nisam požalio, ima plin, pali i vozi, dvozonsku klimu, podizaće, jedino što citroeni za tu paru (uspoređujem sa Xantijom i XM-om) imaju bolje riješeno su eventualno sicevi jer BMW nije stvaljao puno elektronike u podešavanje sica pa nema memoriju ali se sve podešava na ručkice, nema onih gadnih krugova sastrane koji pucaju itd. koji se nalaze na mlim autima bez elektronskog podešavanja sjedala i da ima i onu foru da sic osim naslona i naprijed nazad dižeš i spuštaš po dubini- to su mi sva 3 BMW-a imala, auto je bebica a dobio sam ga za siću. No jednoga dana uzeti ću xantiju da probam o čemu mi je to Jura stalno pričao. Citroeni sa hidraulikom su mekši ali brate na ovome sam autu naučio voziti i leži mi u ruci...
 

weebeer

New member
Ove novce što ti kurbla daje su stvarno dobri, sumnjam da danas možeš dobiti eura više za xm iz 89` , za 800 eura kupiš xantiu serije 2 u dobrom stanju. Danas sam kupio xantiu serije 2 iz 2000 god u super stanju za 400 eura:grin: tako da moj xm ide malo na mirovanje preko ljeta;)
sve je to uredu al ja imam i tih 550e i xm-a odi nek si kupi spaceka ili dianu za te novce i jos toliko nek ulupa u nju i na pola puta je da postane xm
a kad smo vec kod kupovice ja sam neki dan kupil 2,5 tdi audia 96 g sva oprema osim koze i klime za 5700kuna ne eura vec kuna na licitaciji,,,pa ce sad ispast da je to mjerodavno za odredjivanje nekakve cijene hahaha ono daj molim te
svaki xm koj ce bit u oglasu za 550 e ja ti sad javno kazem neka je u stanju ko moj ja cu ga kupit
i stajat ce kod mene
 

jurapz

New member
Nisam ti ja mislio ništa loše reći nego samo kažem da ti je ona ponuda bila jaako dobra za xm, a kurbla je sebi kupio xantiu koliko sam skužio.
 
Na vrh