Volvo S60 by Milosh

Milosh

Test
Jes.

Onu iz klubova? :D
Ah, ne čudi me za Zagreb. Ovo je u Gradišci gdje kvadrat stana košta malo preko 1000 eura.

Ma ne, djeca dobila u DM-u, kao indikacija koliko je sunce trenutno opasno. Ali nemam pojma gdje je.
Evo odradio je sam regeneraciju dok sam išao kući. Ne znam zašto mu je toliko vožnji trebalo da je pokrene..

Pozdrav sa 720 stepeni: :D
Screenshot_20240310-210852.png

Na početku je bilo 33g i na kraju 2g:
Screenshot_20240310-212410.png
 
Posljednje uređivanje:

Milosh

Test
Nikako da napišem, limarija je sređena još sredinom marta. Zadovoljan sam kako je urađeno, samo sam ja napravio kiks kad sam nabavio donji difuzor zadnjeg branika, nisam skontao da mu fali komad plastike cca 15x15 cm (očigledno skinut sa auta koje je imalo kuku pa je neko to lijepo izrezao). Sad se vidi ta rupa kad se gleda otpozadi, ali ne primjeti se toliko. Takođe je ispoliran.

Druga stvar, vjerovatno kupujem drugo auto a Volvo će u oglase. Vjerovatno sam već i našao šta ću kupiti. Razloga je više, prostor, kilometri i motor.

Prostora za putnike ne fali, za klasične stvari u gepeku zna faliti jer je gepek nizak. Prostora za kabastije stvari itekako fali. Em je gepek nizak em je pregrada između gepeka i kabine nekako sužena pa je prava patnja prevesti bilo šta malo većih gabarita. Za tako te stvari, lakše je imati hečbeka nego limuzinu koja nije kupe. Patim se sa tim prostorom otkad ga imam. Drugo, trebali bi ići na more sa kutijom a to mi se baš ne radi.

Kilometri... Sad je na 202 hiljade, prelazimo s njim 25 hiljada godišnje. Ako ga vozim do npr 300 hiljada, teže ću ga prodati. Da je u njemu Volvo motor, to bi bio manji faktor, ali s obzirom da je 1.6 hdi...

Motor... Pri tome mislim na moj osjećaj za taj motor. Nije da mu ne vjerujem, ali nisam baš ni 100% siguran u njega. Radi on i ispravno je sve, ali eto. Ovo ljeto bi trebali ići u Grčku sa autom, vjerujem da bi on to odradio, ali radije bih sa nečim (barem u mojoj glavi) pouzdanijim.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh