Voda u kabini

exampLe

Member
Pozdrav.

Pojavljuje mi se voda u kabini ispod vozacevih nogu poslije svake kise.

Ocistio sam odvode ispod sajbe ali ocito da nije do toga.

Ima li neko ideju gdje jos da gledam?
 

sir.Oliver

Well-known member
brtvu vozačevih vratiju , naročito donji deo ..... ili idi u periopnicu , sjedni u auto a netko spolja nek šprica po autu .... traži kuda voda ulazi ....
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Nema teorije da je to, jer je staklo ipak uvučeno unutra. Uzmi flašu vode i sipaj na prozor. Gledaj oko zvučnika. Jer on ulazi u kabinu(bar na C4P).
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Na mom Picasso ima iza zvučnika, dole, kanal za vodu. Predvidjen da voda tu prolazi, ja sam stavio silikona za oluke i sprečio da voda curi van toga. Imaš u mojoj temi sta i kako. Predviđeno je da voda ulazi u vrata, ali ne da ide mimo tog kanala
 

exampLe

Member
Na mom Picasso ima iza zvučnika, dole, kanal za vodu. Predvidjen da voda tu prolazi, ja sam stavio silikona za oluke i sprečio da voda curi van toga. Imaš u mojoj temi sta i kako. Predviđeno je da voda ulazi u vrata, ali ne da ide mimo tog kanala
Hvala ti.

Ako tu bude suho onda je do sajbe pa cu morati naci majstora da je skine pa ponovo vrati, nema sta trece biti.
 

exampLe

Member
20221226_150825_30.jpg20221226_150818_29.jpg


Je li moguce da ovdje ulazi voda?

Na suvozacevoj strani (slika 2) taj dio (falc) je skroz zatvoren, a na vozacevoj (slika 1) se jasno vidi razmak.
 

Randy5

Active member
Pozdrav.
Koliko dobro si očistio odvode ispod vjetrobrana? Pred nekoliko godina u Xsari sam imao bazen kod suvozača nakon svake jače kiše, električar mi je skidao sve plastike kod brisača. Kad je dobro očistio sve odvode riješio je problem. Čudio se je kako nije otišao motorić brisača jer je navodno bio gotovo cijeli pod vodom.
Parkiram auto pod brajdom, kroz više godina se lišće pretvorilo u masu koja je zatvorila odvode.
 

exampLe

Member
Pozdrav.
Koliko dobro si očistio odvode ispod vjetrobrana? Pred nekoliko godina u Xsari sam imao bazen kod suvozača nakon svake jače kiše, električar mi je skidao sve plastike kod brisača. Kad je dobro očistio sve odvode riješio je problem. Čudio se je kako nije otišao motorić brisača jer je navodno bio gotovo cijeli pod vodom.
Parkiram auto pod brajdom, kroz više godina se lišće pretvorilo u masu koja je zatvorila odvode.
Ocisceni su i ti odvodi i oni iznad tockova.

Sumnjam jedino na onu 'pipu" od klime sto pisu po C4owners forumu ali ona je sa suvozaceve strane.

Ostaje jos to i mogucnost da sajba negdje pusta.
 
Na vrh