Vanjski lijevi retrovizor

doktor1

New member
Pozdrav imao sam bliski susret i moj vozački retrovizor mi je u potpunosti stradao tako da moram montirati novi. Malo gledajući odokativnom metodom sam skromno zaključio da moram skidati oblogu vrata da bih došao do retrovizora iznutra. Da li slučajno netko ima kakav savjet na šta pripaziti ili sam polako i sigurno. Hvala unaprijed i by the way natuko sam 300 tisuća sa citraćem(y).
 

Cutac

Prèkaroš
Šaraf u rukohvatu, izvadiš to i ištekaš (vuci od strane rupe rukohvata), par šarafa po obodu obloge, dva su prema B stupu ispod plastičnih kapica pravokutnih. I onda redom odvajaš oblogu krenuvši odozdo. Kopče će popucati pa ti trebaju nove (9345ZN). Vijci za retrovizor su ispod crne trake ljepljive. Skužit ćeš, pretpostavljam da si na ti sa tim stvarima kad sam radiš :)
 

szahtila

Well-known member
a odkud ti znaš da je to bio blizak susret sa vozilom ? što ako je udario u vrata garaže ? stub ....... ili što tome slično ?
Pa eto ne znam šta je potrefio. S druge strane, osjećam neku nepotrebnu nervozu u tvom postu. Doktor1 nije reagirao na moj post pa pretpostavljam da ga je shvatio upravo onako kako sam i htio, kao malu šalu
 

sir.Oliver

Well-known member
Pa eto ne znam šta je potrefio. S druge strane, osjećam neku nepotrebnu nervozu u tvom postu. Doktor1 nije reagirao na moj post pa pretpostavljam da ga je shvatio upravo onako kako sam i htio, kao malu šalu
nisi u pravu .... imaš pogrešan osjećaj .... uopće nisam nervozan ...
 

sir.Oliver

Well-known member
a što ako je to bilo nešto mlado .... isturio čovik ruku kroz prozor .... približio se ..... i stradalo ogledalo . he he he .....
 

ing_Onopko

New member
Pozdrav ekipa,

I moj Citroen C4 ima problema sa retrovizorom i to suvozačevim, takvog sam ga kupio...
Auto ima sklopive retrovizore prilikom zaključavnja/otključavnja.

Oba retrovizora rade osim što se suvozačev uvijek malo više sklopi (nasloni se na lajsnu na prozoru) od vozačevog i tada se malo čuje (krči).
Prilikom rasklapanja oba se vrate u isti normalni položaj. Je li netko imao sličnih situacija? Može li se ikako popraviti?
 
Na vrh