Ulje Total 5w30/40, koliko ga plaćate?

sipe

od Dijane do XM-a
Evo moje iskustvo s Tembo d.o.o

Treba mi 5L 5w-40 Total Quartz 9000, zovem Tokić (da napomenem, više ne prodaju od temba ulje, nego je sad uvoznik tokić, znači sami uvoze) i nudi mi 60kn litru.

Odem na internet, pogledam direkt od temba, imaju webshop i 5 litara 230kn.

Naručim, platim, bira se dostava ili pokupiš kod njih sve 5. Na dnu boce piše 14, 5 mjesec :)

Zasad pozitivno iskustvo s moje strane.
 

Automatic

Well-known member
Ja sam sad stavio Motul 5w40 i u motor i u getribu Motul multi ATF,sve zajedno oko 1300 kuna .Prije sam imao total i nisam baš bi zadovoljan.Baš me interesira kaj bu sad ,da li bu bolje ili gore.
 

charllie

Active member
Nerazmem kaj fali totalkiju jos tulike peneze za olje,pa to je prek 200 gemistov ja Xm-a 2.1td II s prek 400 oookm tiram na sintu 10w40 i nist ne dolevlem.:whistling:
 

deda

New member
Nitko više ne uvozi niš iz EU.Svatko može sve kupiti bilo gdje,jel pri Štefu v Klanjcu ili Pjeru u Parizu,svejedno.
 

Automatic

Well-known member
Ferofrik na savici šanci u zgb. mi najpovoljniji,cijene proizvoda su super u odnosu na ostale distributere dijelova ,jedino samo kešovina ali isto 5w40 oko 38 kn a nađe se čak i 5w30 u toj cijeni.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Re: C3 hdi by Krky

Oni mi ne žele slat u KC 4L moral bi uzet celi karton :D
da 10w40 je nešto jeftiniji..
kod nas u KC je1l 78kn sa nekim prijateljskim popustima koje na ulja i akomulatore baš ne daju izađe nas oko 60kn 1L
 

DaffyDuck89

New member
Pozdrav, koje ulje bi preporučili za GS-a? Znam da ide 20w50, ali koje je najbolje, i gdje ga kupiti? U Zagrebu, Osijeku ili Vinkovcima...
 
Posljednje uređivanje:

Dalibor

Dado Tornado
20w50 je bila alternativa, prva preporuka za GS 1,2 i 1,1 je 10w30 koliko je meni poznato, a za GSA odnosno 1,3 motor je prva preporuka 10w40...

20w50 je za sve izvedbe alternativa u područjima s umjerenom klimom
 

DaffyDuck89

New member
GSA Cimosov 1.3 motor. Ulje nigdje ne curi, unutra je 10w40 polusintetičko i cucla ga kao lud. Jel mogu stavit 20w50, ionako ga ne vozim zimi. Mislio sam uzeti Lukoil.
 

Krky

Lakerski profesionalac
friška informacija, kod Tokića -30% na velik dio asortimana, tak i na ulje Total Quartz 9000 5w40 1L=41,30kn
 
Na vrh