Ugradnja android radija

krojex

New member
Mijenjao bih tvornički radio za neki android. Moze i 1DIN. Da li je to netko radio da mi napiše koji konektor trebam i koji stereo bi radio. Moze i kineski s Aliexpressa . ;) Hvala
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
U koji auto (i koje godište) bi to ugradio?
Što imaš sada? Pretpostavljam onaj radio na tipke i mali, narančasti display?
Neka slika bi pomogla...
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Mijenjao bih tvornički radio za neki android. Moze i 1DIN. Da li je to netko radio da mi napiše koji konektor trebam i koji stereo bi radio. Moze i kineski s Aliexpressa . ;) Hvala
Znam da nije odgovor na tvoje pitanje, ali si me podsjetio kako sam za C4 kupio u Alije ovakav. Možda će nekog interesirati.



Baš ka i ovaj tutorial, tako i C4 i radio kraj njega već dvi godine stoje u garaži. Nikako se neće sam ugraditi. :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Mijenjao bih tvornički radio za neki android. Moze i 1DIN. Da li je to netko radio da mi napiše koji konektor trebam i koji stereo bi radio. Moze i kineski s Aliexpressa . ;) Hvala
Tražiš 'Citroen iso adapter', nešto tipa ovog.
A za radio biraš sam... hoćeš fiksni sa velikim ekranom, malim ili na izvlačenje.
Imaš veliki izbor, od ovakvih jeftilena do uređaja od parsto eura.

Za instalaciju ti je najbolje kod električara ako neznaš sam.. .da nebi bilo do ujutro prazna baterija.


U koji auto (i koje godište) bi to ugradio?
Što imaš sada? Pretpostavljam onaj radio na tipke i mali, narančasti display?
Neka slika bi pomogla...
Mislim da su isti osnovni radio uređaji na prve dvije generacije.
 

diegos

Well-known member
Imam u nekoj ladici adapter mislim da je baš kao sa slike, jedino mi nije poznato da ima ove žute chincheve, ostalo mi sa svojeg C3-a dok sam imao drugi radio. Obični neki Pioneer je bio, ne Android
 

krojex

New member
Ok. Hvala na savjetima. Znači sve bi trebalo odgovarati? Jedino nisam siguran za canbus i kontrole na volanu da li ce raditi.
Prodavac kaze da podrzava C3 sa R4D radiom. Onda ne treba jos posebno činčeve spajati za zvučnike? Crveni i žuti?
U koji auto (i koje godište) bi to ugradio?
Što imaš sada? Pretpostavljam onaj radio na tipke i mali, narančasti display?
Neka slika bi pomogla...
2012g. Continental R4D
Ok. Hvala na savjetima. Znači sve bi trebalo odgovarati? Jedino nisam siguran za canbus i kontrole na volanu da li ce raditi.
Prodavac kaze da podrzava C3 sa R4D radiom. Onda ne treba jos posebno činčeve spajati za zvučnike? Crveni i žuti?

2012g. Continental R4D
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:
Na vrh