Testovi s jednim spremnikom goriva

Tonka0559

Member
Re: Testovi s 1. spremnikom goriva

Ma terala ja to taman. Nešto sporije sam vozila po Manjači,jer je bio mrak, loša cesta, ovo ostalo 70-120, autoput 150-160.
 

1587 VTS

New member
Re: Testovi s 1. spremnikom goriva

Ma terala ja to taman. Nešto sporije sam vozila po Manjači,jer je bio mrak, loša cesta, ovo ostalo 70-120, autoput 150-160.
Tonka ako je bio tempo kakav navodis, povjerovao bih ti da se ne druzim s jednim takvim vise od 5 godina :D Ili ti laze kompjuter za dobru litru ipo ili ti je auto fenomen svoje vrste :D :D :D
 

Marko

Well-known member
Re: Testovi s 1. spremnikom goriva

Izračunaj, pa mi javi kaj pozovem novinare kaj napravimo kontru vauveju... :)
 

1587 VTS

New member
Re: Testovi s 1. spremnikom goriva

baš ću danas izračunat koliko sam otprilike benzina potrošila.
Nemoj otprilike, izracunaj tocno :) Ma moze on prosjecno trositi i ispod 5L, ali puuuuuno laksim tempom i tada se dovodi u pitanje smisao takvog stila voznje u takvom tipu auta :)
 

skafetin

New member
Re: Testovi s 1. spremnikom goriva

Ja kad mu ulijen 200kn potroši kad mu ulijen 600kn potroši kako god okreneš troši;):grin:
 

jura

New member
Re: Testovi s 1. spremnikom goriva

Ja kad mu ulijen 200kn potroši kad mu ulijen 600kn potroši kako god okreneš troši;):grin:
Točno tako! Ako se voziš, troši, ako stoji ne troši ništa, ali ako stoji onda ti ni ne treba. Ja vozim xantiu koja troši i ne zamaram se time da pazim na gas kako bi spustio potrošnju za pola litre ili litru na 100 km. Grad mi je 12 litara, otvorena cesta 8 autoput 10. kad skupim pare stavit ću jači motor i oplemenit ga plinom pa nek troši.
 

deda

New member
Re: Testovi s 1. spremnikom goriva

Neznam dali da se zabrinem ili ne,moji auti potroše sve kolko god im natočim,stalno su žedni,gladni ili kako već,nikako da ih naučim da prestanu trošit.
 

ExOduS442xb

Racing
Re: Testovi s 1. spremnikom goriva

Ja napravim nekih 900+ km:D
Al' mislim di je tu fora, snazan auto je 'snazan' pa naravno da guta, i lipo se cuje, to je sve moć, kako bi sad to bilo da trosi ko' Tico. Onda nebu bio snazan, jel :p
Zamislite da vidite grdosiju nekog Ferrarija ili slicno trosi 3-4l, nije to to:grin:

(tako se ja tjesim heheheh)
 

Dane

Member
Re: Testovi s 1. spremnikom goriva

Ja sa svojim 2.2 HDI dva puta mjesečno imam u komadu 600 a nekad i 800km i sa 60l pređem 700 do 750km (ovisi o uvijetima) ali sve se svodi na autoput i vožnju nikada manju od 140-150 km/h. Znači, svodi se na prosjek od 8 do 8,5l/100km. (bude nekada i 9-9,5l/100km ali to je kada ga baš guzim).
Na lokalnim cestama je to znatno manje. Prosjek 6,5 do 7l/100km.
 

charllie

Active member
Sa Xm-2.1td dvojka,presao 1460km vjerovatno jos ostalo par kapi jer sam tad natocio 84l do vrha.Inace jednom natocio 95l u njega pa ako nekog zanima kako opisat cu tu storiju.:whistling:

Vracam se jos jednom na temu ,najmanja potrosnja s xm-om 5,5l a sa bx 1.7 td breik(KARAVAN)4.9l doduse to je vrijedilo na relaciji Hrvatska-Austrija jer radim u Austriji.Voznja se odvijala drzavnim cestama bez autoputa ali ja vozim malo zesce od normale i auti su vec tada imali preko 300 000 km!:whistling:
Dali to moze golf uz uzitak u voznji ?
 
Na vrh