Serijski brojevi na staklu

brzi35

New member
Imam jedno pitanje...za vlasnike novih C4 zanima me jesu li isti serijki brojevi na slaklu..to jest..imam na staklu brojeve proizvodnja 2010 i na lijevoj strani 2011..imam i slike ali nemam vremena ih staviti sada..uglavnom idu nekako ......0 ili ......1
Molim vas da provijerite i da mo kazete jesu isti ili me samo pere paranoja da auto nije bio razbijen pa uvaljan..pozdrav..
vjekosalv
 

Zmix

New member
Imam jedno pitanje...za vlasnike novih C4 zanima me jesu li isti serijki brojevi na slaklu..to jest..imam na staklu brojeve proizvodnja 2010 i na lijevoj strani 2011..imam i slike ali nemam vremena ih staviti sada..uglavnom idu nekako ......0 ili ......1
Molim vas da provijerite i da mo kazete jesu isti ili me samo pere paranoja da auto nije bio razbijen pa uvaljan..pozdrav..
vjekosalv
Možda je tvoj auto napravljen u novogodišnjoj noći. :grin:
 

Matija

New member
Moram pogledati, mislim da ni kod mene nije isto na svim staklima, da sam se baš tome čudio. :) :) :) Na staklu se nalazi godina kada je staklo napravljeno, a ne kad je stavljeno na auto.

E sad, to što su oni šlampavi, pa su vjerojatno neka stakla dali raditi ranije, a neka kasnije, pa ima prijelaz... :whistling:
 

deda

New member
Æime se zamarate,pa neće valjda baciti stakla koja su na lageru ostala i nisu ugrađena baš kada su napravljena,pa normalno da se lager mora prvo isprazniti da bi se napunio novom robom.Sumnjivo može biti samo onda ako je auto stariji od godine koja je na staklima,sve ostalo je normalno.
 

brzi35

New member
pa moramo se zamarati..mi smo platili auto..ne oni :).. i mislim da nije to zbog lagera na skladistu..ali zanimalo me pa pitam..ako je auto iz 2011 onda nemre biti staklo na 2 prozora iz 2010 a ostala iz 2011..
 

Konrad

New member
pa moramo se zamarati..mi smo platili auto..ne oni :).. i mislim da nije to zbog lagera na skladistu..ali zanimalo me pa pitam..ako je auto iz 2011 onda nemre biti staklo na 2 prozora iz 2010 a ostala iz 2011..
kako nebi moglo biti? ako je auto raden i imali su stakla od 2010 moraju ih potrosit
 

Zdravac

New member
hahahahahaha,

...i sad nek netko kaže da nisu poboljšali kvalitetu novog C4 II?!!!!!

Ljudi nemaju o čemu drugome otvarati teme, i brinuti se, pa ih muči godina izrade stakala.

:)

lijepo lijepo...

deda je dobro rekao "Sumnjivo može biti samo onda ako je auto stariji od godine koja je na staklim"
 

macola

New member
pa moramo se zamarati..mi smo platili auto..ne oni :).. i mislim da nije to zbog lagera na skladistu..ali zanimalo me pa pitam..ako je auto iz 2011 onda nemre biti staklo na 2 prozora iz 2010 a ostala iz 2011..
čuj , da su ti sva stakla iz 2010 dakle stara uf,uf ne mš znat jel stari ili novi , ali ako imaš i novih onda problem rješen ljudi štede pa mixaju .
Dakle auto ima i novija stakla , auto je nov!!!
 

brzi35

New member
hahaha..vidi se da nisam dugo bio na forumu..a,jeste mi izvrijedali..bas fino :)..ma sve je pet to sa staklima..ali buduci da je auto bio stari i cekao ga tak dugo..svakakve glupe ideje su mi padale na pamet da se uvijerim da nije razbijen bio :)
hvala..
P.S.
uf..imam kaj za citati mjesec dana da ulovim sve..ima netko kaj reci kaj se izdesavalo ukratko :) a, da nije odgovor NIŠTA :p
naljepnice,članske,druženja,piva,piva,piva i takve stvari :)
 

deda

New member
He,he tak je meni nekad došel Ukrajinac kupovat Ladu i nije ga uopće zanimala godina koja piše u prometnoj,samo je blejal na stakla i naravno stakla su bila starija godinu dana od auta i nije mi priznal godinu proizvodnje.Na kraju smo se napili votke i trgovina je bila uspješna.
 
Na vrh