Saxo VTS 1.6 16v by dejanvts

dejanvts

New member
pozzz ekipo...nije me bilo jedno vrijeme :)...malo smo se opet igrali sa saxicem...zatamnjena su sva stakla na 35%...stavljene folije na prednje farove i maglenke...zaljepljene nalje...skinut katalizator...(servis i te gluposti da ne pisem kad nisu vidjivi)...ubrzo stizu felgice..i dizanje zadnjeg kraja jer mi nece stat felge...hhh...to be continued...:)
 

dejanvts

New member
ama bas nista mi ne svjetli na kontrolnoj tabli...ponistili smo sa kompom...jos se nije upalila...:)...kad se upali opet cemo je maknut...
 

dejanvts

New member
http://imageshack.us/g/854/title169231885.png/

uspio sam nesto napraviti...hh...uglavnom planova ima jos:narucena je rucica mjenjaca i rucne...spusta se prednji kraj 2 cm...i za felge se pregovara...gleda...sta i kako...imate mozda neki prijedlog? :)...ofarbat cu poklopac ventila...i malo srediti motorni prostor...vec se rade kalupi za tweetere...narucene diode u maglenkama i tako svasta nesta... to ide u skoroj buducnosti...:)...ostalo neka priceka drugu sezonu...;)
 

dejanvts

New member
tnx...izgleda da ipak idu gore oz ultraleggera crne 7x15 et 18 sa gumama 185 45 15..i distancama od 1.6 naprijed i iza 2cm...jer sam imao u planu stavit dosta sire felge..al to bu mi sve strugalo...:/.
 

gox

New member
Super sto ide naprijed jos 2cm dolje :cool: Fino ce mu sjest ultre, te felge su ceste, ali obozavam ih...izmjeri si dali ce ti strugat, posto ja imam isto serijske vts felge + 16mm distance i iza mi struze kad je vise ljudi (znam da imas VTS-a, ali provjeri)...koje si mislio stavljat felge sire?
 

dejanvts

New member
imam i ja sada iza 16mm na ovim felgama...pa mi ne struze nista...naprotiv stavio sam ultrice od frenda i opet nije strugalo...:)...uglavnom...slusao sam ljude koje nisam trebao...koji nemaju zapravo pojma...a glavate se da su puni znanja...-.-...felge koje idu 99 posto gore nakon puno razmislanja su sirene celicane na 7ipo naprijed i iza 8j...rub felge bi se farbao u plavo i srce mat crno...:)...sto me ispadne i jeftinije nego ultrice...al trebam pricekat jos koji mjesec jer decku je rikno aparat za varenje...tak da...me zamolio da ga pricekam...d bi volio vidit celicane na sexu..jer izgleda bolesno...:)..tak da...ak vec 3 god nisam stavio felge su se strpit...jos malo...a do tada...sam mislio da ove felge rijesim...i pofarbam ih u zlatno?..distance sam danas narucio...samo neznam u koju boju da farbam...ne vidam bas svakodnevno takvu kombinaciju...bio bi mini subaru :p
 

gox

New member
Ostavih ovakve, srebrne ;) Èeličane će mu dobro sjest, imaš po netu slika ne znam jel si trazio sta...
 

dejanvts

New member
o jesam jesam...progugao sam sve...:)...od guma strechanih sta da se stavi...i sve...:)...meni osobno je full dobro..a cemo vidit kad sjednu :)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
nikako na zelenu granu ja i taj photobucket
A prosto ko pasulj :D:D

Klikneš tamo di ti piše "direct link"..

Vratiš se u temu di pišeš odgovor..

Klikneš na ikonu "insert image" ( ona žuta kockica :p )..

Kad ti se pojavi okvir di piše : molimo unesite url slike, tipkom na kompu "back space" OBRIŠI ono http://..

Klikni desni klik na mišu, zalijepi (paste) sliku i stisni OK..i to je to :cool:











 
Na vrh