Radio sa CD-om

Matija

New member
Pa, zvuk je prihvatljiv, bolji nego sa audiokazete. Doduše, ja sam kupio onu neku najjeftiniju, čist da isprobam, i na kraju je to tak i ostalo. Umetne se kao i svaka audiokazeta, samo viri žica van sa bananicom kao i za slušalice. :D
 

fullcool

New member
Pa, zvuk je prihvatljiv, bolji nego sa audiokazete. Doduše, ja sam kupio onu neku najjeftiniju, čist da isprobam, i na kraju je to tak i ostalo. Umetne se kao i svaka audiokazeta, samo viri žica van sa bananicom kao i za slušalice. :D
ja sam mislio da uštekaš direkt u radio, zar nemaš nekaka vaudio ulaz lijevo na maski, za vanjske uređaje:confused:

za te novce možeš i novi kupit:D
kaže da radi fino, samo treba odkodirat, kako zna da radi dobro kad nema kod:confused:
 

sLi

Dr. Xsara
ja sam mislio da uštekaš direkt u radio, zar nemaš nekaka za te novce možeš i novi kupit:D
kaže da radi fino, samo treba odkodirat, kako zna da radi dobro kad nema kod:confused:
kupi novi ako mozes...a i niko te ne tjera da ovoga kupis, samo prema pricama da ih nema, onaj ko stvarno zeli ce ga kupit
 

zoran37

New member
Nema ni na mom orginal radiu nikakav ulaz za bilo šta prištekat izvana.



By zoran38 at 2011-03-21


By zoran38 at 2011-03-21

Matija kupi adapter i kupi si novi radio sa cd-om al i da ima na sebi USB utičnicu. Ja sam imao ovaj radio doma al planiram kupit novi sa usb-om, imam brdo muzike na kompu i skidam sa neta šta mi se kad sluša a lakše je to stavit na usb nego pržit cd i onda se potucaju po autu pa se izgrebu i ne rade.
 

zoran37

New member
Vidim na radiju tri ulaza za đekove, pa me zanima čemu služi treći, pošto na neoriginalni radio idu samo dva?
Komande na volanu ili nešto drugo?
Da treći je od komandi volana. Bratić je kupio sony-ev radio za clia(orginal mu je izgorio), isto komande na volanu, stavio ga, poštekao džekove i sve radi šta znači ako paše u clia takav radio bi pasao i u xantiu.
 

zoran37

New member
Kupio ja novi radio i stavio ga u xantiu, ima USB, SD i radio, cd neide u njega.
Cjena prava sitnica, 35 $, oko 180 kn.
Radi fino mada bi radio i bolje uz neko pojačalo ali nema se novaca sad i za to.




By zoran38 at 2011-07-01



By zoran38 at 2011-07-01



By zoran38 at 2011-07-01



By zoran38 at 2011-07-01
 

zoran37

New member
Koristi li neko u svom autu ovo ?

http://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/auto-fm-transmiter-usb-stick-sd-mp3-reader-player-oglas-531028

Imam u planu vratiti orginal radio jer on sa ovim mi se čini sretnije rješenje od radia sa cd-om, radiće mi i komande na volanu.

Na ebayu se daju naći već od 5.69 $ i to free shipping jedino se mora čekati dva-tri tjedna al je upola jeftinije nego kod nas na njuškalu a ista stvar.
http://www.ebay.com/itm/Car-MP3-Player-FM-Transmitter-USB-SD-MMC-Card-Reader-/180788859322?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item2a17db11ba
 

zoran37

New member
Pa i nije mi neka kvaliteta zvuka bitna, ono obično slušam samo radio i nema neke posebne zvučnike ni pojačalo nego ono standard koji je u autu a ovo čisto tu i tam da si mogu poslušat i još nešta ak baš hoću. Najviše bi vratit orginal radio da mi rade i komande na volanu da ne stoje tamo besposlene. opet kažem slušam u 95 % slučajeva radio dok sam u autu.
 
Na vrh