Prometne (ne)zgode i događaji

Ax boy

Well-known member
To je E60. Danas ga svaki klinac nakon par mjeseci bauštele kupi.
Svaki klinac, hmm to si u pravu. Jer puno "klinaca" vozi takva kola. A o vožnji pojma nemaju. Auto koji, jedino što valja na njemu je bijesna mašina. Čak i to nije neka kvaliteta zadnjih par godina. Ima puno marki koje su miljama ispred njemaca.
 

Franz

Well-known member
Čitam o velikom lančanom sudaru u Srbiji. (BTW, C5 na slici. :))

Koja je po vama najbolja opcija izbjegavanja nastalog sudara na autocesti?c5.jpg
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
U smislu izbjegavanja gužve ili samog sudara?
Za prvo bi u teoriji postojalo više opcija... TA na radiju, live navigacija ili ekrani na autocestama. Na A1 me oko jaske baš obavjest na ekranu spasila od sjedenja u koloni, makar je malo falilo da produžim :D
Waze pak nisam poslušao kada mi je rekao da ne idem na ZG obilaznicu... i na kraju gmizao sat vremena.
 

Pavel

Lepi™
Šta nije da i jedan potez autoceste od Popovače prema Novskoj - Slavonskom Brodu isto nema zaštitnu ogradu? Išao sam prošle godine u Vinkovce kad je bila prometna negdje oko gradiške i isto je frajer bio na krovu u kanalu u toj travi. Ne sjećam se nikakve ograde.
 

Pavel

Lepi™
Ovoliko glup moraš biti namjerno ili te stara hranila čistim heroinom na žlicu dok si bio mali.
Ne kužim to sa vratima i "da me ne bi netko zapeo". Imam novi auto, parkiram ga gdje ima mjesta. Hoće ga netko zapet ili neće, njegova stvar. Može ga zapet bilo gdje. Može i u ovoj situaciji doći pauk i napravit mu veće sranje nego da ga netko kresne vratima. Može doći budaletina i potegnut ključem po cijeloj dužini i napraviti spektakl. Naravno da ću uvijek parkirati negdje gdje je praznije pa i prošetat, i naravno da ne želim da mi netko obije auto. Ali koje su ovo egzibicije onak.. Šta si kupio auto od 300.000 kn ako te strah vozit ga? Može te netko i na cesti očešat.. Najbolje da ide biciklom..

Kad mi se netko za ovakva sranja krene opravdavat sa - "netko bi me mogao..."
Stvarno ima nešto u onoj, "Sirotinjo, i bogu si teška.."
Lako moguće, ali rijetko idem tuda, pa ne znam.
Izgleda da ima
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Šta nije da i jedan potez autoceste od Popovače prema Novskoj - Slavonskom Brodu isto nema zaštitnu ogradu? Išao sam prošle godine u Vinkovce kad je bila prometna negdje oko gradiške i isto je frajer bio na krovu u kanalu u toj travi. Ne sjećam se nikakve ograde.
Crni Hyundai i20?
Taman ga susjed tamo negdje okrenuo prije godinu dana, plus minus koji dan gore dole.

Samo se spustio i okrenuo u kanal kraj ac, nema ograde
 

ExOduS442xb

Racing
Novi Wrangler, stara praksa. :)

Mene interesira zašto ne podižu brzinu sa 64 km/h (ako se ne varam) i na taj način tjeraju proizvođače da rade još sigurnija vozila. Naravno ne sad na 150km/h. Ne znam dali je istina, ali cuo sam da je velika razlika npr udarac sa 64 i 70, pa čak i ako se ne čini toliko drastična razlika.
 
Na vrh