Problem s mjenjačem

mario

New member
Evo auto bio gotov jučer, kasnili dijelovi zbog lošeg vremena, uglavnom nije pukla sama sajla nego neka plastika na kraju sajle, same sajle oko 160€ a sajle sa rucicom od mjenjača i svom plastikom oko njega 200€.Uzeo sam s plastikom, zvao u više ovlaštenih servisa ako imaju te sajle i svugdje se čeka da dodje izvana i ista je cijena(par kuna gore-dolje) a u autotrgovinama nigdje(bar u njih 10 koje sam zvao-nemože se ni naručit).U Buzetu u servisu su mi rekli da takav kvar još nikada nisu imali, , valjda sam ja prvi,inače nisam to radio u ovalaštenom servisu,sad sve radi a zasto je to puklo ostaje misterij,a ostace i misterij sto sam sve mogao sa 2000 kn
 

mario

New member
da mislim da je tamo pukla ta plastika, mijenjo sam potisni ležaj i lam. i ovo sad kod Gogija,do sada je bio ok a dosta sam toga popravljo kod njega i inače ga preporučujem,neznam dal je on nešto sjb. slučajno ili sam ja siledžija mjenjača:D
 

deda

New member
A ćuj,svašta se događa,ja sam nekada na skoro novom svojem Saxu otrgnuo gumenu kuglu na polugi mjenača.U servisu su se svi ćudili tome,a poslije mene ih dolazilo ohoho sa istim defektom na Saxu i 106. Ja znam da sam popizdio jer mi je zapinjao u rikverc,kada sam se na brzinu trebao okrenut na cesti u gužvi i silom gurao i sjebao je.
 
Na vrh