Problem s gorivom

zmatelja

New member
Može li mi netko objasniti što se događa s citorenom C4 kada ga upalim i pođem dođe do kratkog trzanja i onda bude sve ok? Kao d aje neko začepljenje. Što bi to moglo biti?
 

La Marche

Iskreni optimist
Mislim da na ovako postavljeno pitanje s tolikim brojem nepoznanica nitko na svijetu ne može dati odgovor.
Ako ti predstavlja smetnju, predlažem da odeš na servis vidjeti u čemu je stvar.
 

Damaj

Active member
Može li mi netko objasniti što se događa s citorenom C4 kada ga upalim i pođem dođe do kratkog trzanja i onda bude sve ok? Kao d aje neko začepljenje. Što bi to moglo biti?
Meni se to znalo događati ali starom C4, odvezem u servis, oni očiste nekakve klapne i još nešto i bude sve za 5, naravno pod uvijetom da kod tebe nije nešto drugo, kao što kolega kaže premalo je informacija.
 

zmatelja

New member
Mali jasnije: kada auto upalim ponekad kad ga vozim u prvoj ili prebacim u drugu brzinu počinje trzati kao da ima začepljenje i onda nastavi normalno. To se ne događa tijekom vožnje niti se išta pojavljuje na displayu kao greška. Što bi to moglo biti?
 

markan1000

Well-known member
ja moram priznati da opet nisam shvatio. događa se kad ga voziš u prvoj ili drugoj, ali ne događa se tijekom vožnje!? hoćeš reći da se samo događa kad startaš, a kasnije u vožnji (kad se ugrije, ili pri većim brzinama) se više ne događa?
ja ti ne znam pomoći, ali pokušavam razjasniti kako bi to oni koji znaju mogli pomoći :cool:
 

linkres

New member
Slične se dešava i na tatinom cliu dci. I to otkad je kao novi kupljen. Ali samo ponekad pri brzinama od oko 40 km/h i na laganom gasu zna ponekad malo par puta zacuknuti.
Ostali vlasnici istog auta kažu da je to normalno za njih, neznam kak je za cimosa.
 

ante66

Active member
Dogadjalo se ponekad i meni na c3 sx (07 god) . Kad bi upalio auto znao je krenut i "zagusit se".A onda nastavi voziit normalno . Ponekad znaci da par dana za redom zeza a onda mjesecima normalno radi . Skunuo sam usisnu granu i bilo je sitne aluminiske spene, a onda sam skuzio da se to dogadja kad livam benzin na odredjenim pumpama.Prati di livas benzin pa ces viditi.
 
Na vrh