Preporuka i iskustva za servis: RIJEKA

Miran

New member
Evo da kažem da su se u ARKu potrudili oko problema na mom Berlingu,
riješili su na klasičan način :palac-gore:

Citoen Hrvatska kao da nije briga za aute koji su uvezli....
 

Miran

New member
U ARKu su mi pred sam istek garancije prošli tjedan promjenili prednje farove jer su bili ispucali, a nisam se ni žalio na to,
zaslužuju pohvalu :)
 

RI-C3

New member
izmjena filtera ulja,zraka
izmjena ulja
kontrola diskova,ulja od kočnica,antifriza,remenja
naplatio samo 120 kn,Gogi na Pulcu svaka čast.
Moja preporuka je Gogi,Pulac.

4 litre ulja kupio za 160 kn,filter ulja i zraka platio 90 kn
sveukupni servis mi došao samo 370 kn.:)
 

medo5

New member
Riven je otvorio svoju radionu na Trsatu i vec sam od par njih cuo da su zadovoljni cijenom i kvalitetom
Gdje je taj servis na Trsatu?
Hvala i pozdrav

izmjena filtera ulja,zraka
izmjena ulja
kontrola diskova,ulja od kočnica,antifriza,remenja
naplatio samo 120 kn,Gogi na Pulcu svaka čast.
Moja preporuka je Gogi,Pulac.

4 litre ulja kupio za 160 kn,filter ulja i zraka platio 90 kn
sveukupni servis mi došao samo 370 kn.:)
Bok,

imate li neke podatke o Gogiju, broj telefona, mobitela, adresa?
Hvala.

Pozdrav!
 

medo5

New member
Danas bio na prvom servisu sa C3 benzinac kod ARK-a u Rijeci.
Zadovoljan sam, račun je bio 820,00 kn i napravili su sve što sam im dodatno rekao i nisu naplatili tekućinu za pranje stakala.
Pozdrav,
medo5
 

medo5

New member
Da, imam dvogodišnju garanciju pa moram ići još slijedeću godinu.
Nemam zamjerki jer su mi otklonili i neke druge stvari i bili su uljudni, ali imam zamjerke na auto. Moj C3 ima godinu dana, a već mi škripi vozačko sjedalo (to su riješili) i kad se spušta vozačko staklo također je škripalo (i to su riješili). Previše kvarova za auto koji ima 10.000 km.
 

ExOduS442xb

Racing
Zna li netko Gogijevo radno vrijeme?
Metalna cijev koja ide iz hidraulik pumpe je na spoju kod držača iznad filtera ulja malo pukla i dobrano štrca ulje a s obzirom da imam rezervnu cijev odnio bi mu to u ponedjeljak ujutro da mi to samo zamjeni jer ne mogu sam, radno vrijeme bi mi puno pomoglo da ne gnjavim čovjeka dok se odmara na Božji dan:)
 

Lix

Active member
bio sam danas kod gogija, nema se tu puno šta reć, čovjek je odličan, zna šta radi i vrhunski je u tome, jako je spreman pomoć i eto neznam šta više reć osim da je legenda i da ga preporučam svakome ko vozi francuza, doktor je i to je to :D
 

Lix

Active member
puknula me ženska na parkingu, udubila je blatobran, začešala branik i polomila retrovizor, osiguranje plaća i ima samo čisto autolimarskog dijela posla, sve drugo je okej, po vašim iskustvima ark se ne čini kao bajno riješenje šta se mehanike tiče, imam poznanika koji se bavi autolimarijom, dali otić kod njega, kod arka ili imate pak nekog trećeg za preporučit na području rijeke, znači djelove treba zamijenit/poravnat i polakirat, mogao bi i sam radit ali nemam vremena i opet bi na kraju trebao komoru unajmit da to polakiram kako treba
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Eh da, skoro sam zaboravio podijelit... Svako malo kad mi treba nešto kontaktiram usput i Ark Mihelića... Èisto da vidim koliko sam dobro prošao zaobilazeći ih.

Upit je bio vezan uz dihtung glave i šarafe za istu za 1.4 TU3 motor. Znači jedan od najmnogobrojnijih motora, i djelovi za redoviti problem na njemu. Logika nalaže bar kutiju jednog i drugog na skladištu.

Ali naravno, logika je nepoznat pojam tamo. Nisam se iznenadio kad su mi rekli da djelove NEMAJU, ništa od toga. (nemaju ništa osim ulja i valjda mirisa za auto).
Naravno mogu naručiti, al s obzirom da idu praznici, bar 10 dana treba (iz osobnog iskustva znam i da NE kontaktiraju kad stignu naručeni dijelovi)
I naravno iznenađenje za kraj - dihtung oko 300kn, a šarafi 70kn/kom. Ne prodaju u paketu. Znači ovo dvoje ravno 1000kn.

Nakon tog ugodnog razgovora sam se na slijepo uputio u lokalnu trgovinu dijelova gdje sam odmah dobio sve, za manje od 300kn.(šarafi paket od 10kom - 115kn).

I za kraj...

Poruka Moderatora:
Neprimjereni komentar izbrisan.. Molimo Vas sve da se ubuduće suzdržite ovakvih izjava..
 

Zix

Active member
Po tvojem izlaganju mislim da bi ova tema bila anti-preporuka za dotican servis. Ali opet ima majmuna za sisanje...sta ces zivot je takav cupav i dlakav,a kao sto pretpostavljam oni su kao ovlasceni servis-ebo onoga koji im je dao ovlascenje pa majmuncici idu na sisanje...
Poz
 

Ruske

Active member
ja sam otkrio da je najbolje sve rijesavati sam...cak ni neki koji su ovdje razvikani su zak*urac...jednom se opeces i nikad vise...
kod mihelica sam samo uzeo kuciste termostata i cijev plus dihtunge za 1800kn, ali toga nema nigdje, a na otpadu samo plasticna kucista...morao sam jbg
 

Zix

Active member
Ponuda i potraznja na trzistu je ogromna,uvek mozes pronaci dobru ponudu negde sa strane jer se svi bore za mesto pod suncem a tu je i uvek brza posta,mozda je cak i bolje otici kilometre dalje da ti dobar i posten majstor resi problem ne za male novce vec korektno i profesionalno kako bi inace trebalo nego otici metar kod indzosa koji je umislio da je jedini u gradu i da je strucnjak nad strucnjacima koji je nenadje*iv. Imao sam iskustva sa takvima,ali kao sto sam napisao uvek ima pacijenata. Mislim da bi trebalo otvoriti temu NESERVIS kako bi normalnim ljudima u tom mestu i okolini a i onima koji se slucajno nadju tu a imaju problem skrenuli paznju da ih ne oderu priuceni strrucnjaci.
 

Silentshoot

Active member
Hvala što i meni :cenzura::cenzura::cenzura: jer moram zbog garancije otići kod njih...malo se skuliraj, ok skupo ti je,znaš da je to ovlašteni i što sada...kupio si u lokalnoj trgovini i neka si,uštedio su tri puta više novaca,ali što ih uopće zoveš kada znaš da su takvi, uostalom i u drugom ovlaštenom je sigurno slična cijena,jedino što bi možda imali odmah na stanju i bili ljubazniji...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Zix upravo tako uvjek postoji ponuda i potražnja i treba se samo malo skulirat između ostalog i sve legne kako treba. A prevaranata i tome sl. Uvjek bilo i biće. Prićao sam kako je mene jedan lokalni servis u VK probao zavrniti za injektore. Al nisu uspjel a nije ovlašteni. Ali zato kad sam se provozo 45km dalje u jedan Osiječki servis isto ne-ovlašteni dećki riješili C3 za gotovo ništa novaca i napravili posao bez-prjekorno. Treba nekad si dati truda i uspjeh je gotovo zagarantiran. :cool:

ova rečenica ti nikako nije uredu Ivane osobito ovaj drugi dio. dali si ti znao da je Mihelić takav dok se nisi sam uvjerio? tako niti drugi ne znaju dok se ne opeku. zato nije uredu sve stavljati u istu vreću zar ne ?
 
Na vrh