Premještanje 12V utičnice

Zdravac

New member
Dakle, je li mi može netko s iskustvom reći kak najjednostavnije sprovesti utikače na slici (punjač 12 V i jack stereo) tu gore gdje je prazan pretinac (naravno, ispod poklopca)?



Bilo bi super ak netko zna, pa da mi to slikovito opiše, jer mi se ne da voziti u radionicu i nekak nemam baš volje dati da mi netko kopa po centralnoj maski.

Poanta je da bih htio dobiti te priključke tu gore, jer mi je tako preglednije spojiti telefon.
 
Posljednje uređivanje:

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Jesi li siguran da ti to vrdi truda i zafrkancije. Ako odeš kod električara, otiće će ti i garancija, odeš li u ovlašteni, neće ti to htjeti niko od njih raditi. :) Puno je to zafrkancije.

Ne znan koliko ima mista ispod te ukrasne plastike gori, ali mogla bi se skinit ta maska, pa onda šaldati žicu i provesti je gori do te plastike na koju bi se prije izbužale rupe i uglavile 12v utikač i 3,5mm audio.
 

Zdravac

New member
Da, najveća mi je briga kako odvojiti prednju masku, a da se ništa ne strga, kako kasnije nebi vibriralo ili imalo lufta.
Žice je manji problem provući. U pretincu ima dosta mjesta, u koji bi stavio docking station za mob. Sutra ću poslikati kak to sada dolje stoji...

Ma, i ja mislim da je bolje odustati od te ideje...
 
Na vrh