Pozdrav za sve ljubitelje od Subotičana

milan

New member
Srdačno pozdravljam sve poštovane forumaše. Moje ime je Milan, ekonomista iz Subotice. Trenutno sam na postdiplomskim studijama na Ekonomskom fakultetu u Subotici a bavim se računovodstvom. Imam 24 godine, i imao sam prilike da dosta putujem i radim po Svetu dok sam studirao, nakon čega sam skupio sebi dovoljno novca da kupim lepotana Citroena C5 pre skoro dve godine. Takođe sam živeo u Beogradu oko godinu dana, radeći u jednoj od najvećih revizorskih firmi na Svetu, nakon čega sam ipak odlučio da nastavim studije i radim honorarno dok ne završim. Dolazim iz jedne multietničke sredine (Subotice), u kojoj potvrđeno živi 37 nacionalnih manjina i gde vlada jedan neopisiv mir, tolerancija, kultura, tradicija, interkulturalnost. Tečno se služim engleskim jezikom a poznajem i mađarski jezik.

I da ne zaboravim, smatram sebe velikim zaljubljenikom i poznavaocem automobila
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Pozdrav Milane i dobro nam došao :hello::hello:

Kako je u Subotici ? Nisam bio tamo od davne 89' i JNA..:whistling:
 

milan

New member
Pozdrav Milane i dobro nam došao :hello::hello:

Kako je u Subotici ? Nisam bio tamo od davne 89' i JNA..:whistling:
Verujem da je bilo lepse u tvoje vreme ovde nego sad. Ajd sto su pozatvarali fabrike to je svuda tako, ali su i kasarne pozatvarali prethodnih godina (zbog stranog zakona koji ne dozvoljava kasarne u pojasu 35 km od granice EU). Ja bas zivim blizu bivse prve kasarne na putu za Palic, vidim stoji napustena neka mehanizacija, kamioni i gusenicari. Inace, secas se odmah u nastavku je i bivsa druga kasarna. Bila je i treca kasarna na putu prema Kelebiji (granici sa Madjarskom).

Da ne smaram.. centar grada je unakazen jer sruseno je narodno pozoriste (ono sa rimskim stubovima) i godinama stoje radovi na novom, izgradjena je nova plava fontana kod gradske kuce, vecina kultnih boemskih restorana i kafana u centru grada su pozatvarane. Verovatno si u Largo izlazio svojevremeno :) Sto je iz tvog vremena ovde ostalo je verovatno bioskop radnicki i nekoliko restorana na Palicu. Ne znam da li se secas hotela Patrije i da li je to onda bilo aktuelno..

pozz
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Uh,Milane,davno je to bilo da bih se sjećao naziva :whistling:..a i u Subotici nam je bila samo komanda..mi smo bili smješteni u Bačkoj Topoli,tako da sam u Subotici bio svega par puta..al se sječam da smo se svaki put dobro proveli tamo i da se dobro jelo i pilo :D:D:D
 

milan

New member
Uh,Milane,davno je to bilo da bih se sjećao naziva :whistling:..a i u Subotici nam je bila samo komanda..mi smo bili smješteni u Bačkoj Topoli,tako da sam u Subotici bio svega par puta..al se sječam da smo se svaki put dobro proveli tamo i da se dobro jelo i pilo :D:D:D
Sigurno je pala i neka Madjarica :)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Srdačno pozdravljam sve poštovane forumaše. Moje ime je Milan, ekonomista iz Subotice. Trenutno sam na postdiplomskim studijama na Ekonomskom fakultetu u Subotici a bavim se računovodstvom. Imam 24 godine, i imao sam prilike da dosta putujem i radim po Svetu dok sam studirao, nakon čega sam skupio sebi dovoljno novca da kupim lepotana Citroena C5 pre skoro dve godine. Takođe sam živeo u Beogradu oko godinu dana, radeći u jednoj od najvećih revizorskih firmi na Svetu, nakon čega sam ipak odlučio da nastavim studije i radim honorarno dok ne završim. Dolazim iz jedne multietničke sredine (Subotice), u kojoj potvrđeno živi 37 nacionalnih manjina i gde vlada jedan neopisiv mir, tolerancija, kultura, tradicija, interkulturalnost. Tečno se služim engleskim jezikom a poznajem i mađarski jezik.

I da ne zaboravim, smatram sebe velikim zaljubljenikom i poznavaocem automobila
UVjerljivo najbolje predstavljanje ikad! :prijatelj: Dobrodošao!
 
Na vrh