Pozdrav svima

Salmat

New member
Ukratko par rijeci,pozdrav svima sretni blagdani i nova godina, javljam se iz Rijeke vlasnik sam Citroen Berlinga XTR iz 2011 god. kojem sam vlasnik od prvog dana i ima 72000 km,i zadivoljan sa autom, ali u bliskoj buducnosti je plan zamjene istog a u najuzi izbor mi je usao C5 2.2 hdi od 2013 na gore, pa bih volio cuti iskustva ostalih o tom autu i isto tako mogu svoje iskustvo sa Berlingom podjeliti ako nekog interesira.
 

vborovic

C5 modifikator
Pozdrav i tebi, ako si se namjerio na C5 2013+, onda ili 2.0 HDi ili 3.0 V6 HDi motori, ostalo rađe izbjegni, moja preporuka
 

Salmat

New member
Hvala lijepo i hvala na savijetu,iskreno malo me je strah sve te elektronike i hidraulike ali auto mi se svidja strasno, e da i pogrijesio sam gore mislio sam na 2.0 hdi a i konkretno mi se nudi model od jednog nazovimo poznanika
C5 Tourer New Beusness 2.0 HDI 160 BVA6 Hdractive plus 2012 g,
od prvog vlasnika kupljen u Citroen Hrvatska nov i odrzavan kod njih, sada ima 85.000 km, sto mi se cini super ako je tako kako je, nego na sta da obratim posebnu paznju kod tog auta kad ga budem isao vidit i mogu li na osnovu Broja sasije u bilo kojem ovlastenom servisu dobit kakve info o njemu, i sta znaci to BVA6
Unaprijed zahvaljujem na savijetima i odgovorima
 

vborovic

C5 modifikator
BVA6 je oznaka za 6-stupanjski sekvencijalni automatski mjenjač ... 2.0 HDi je ok motor, Euro 5, 163 KS, i dovoljno snage za bilo što ... po broju šasije može se vidjeti što je auto imao ugrađeno dok je izašao iz tvornice, a i sve zahvate koji su rađeni u ovlaštenoj mreži servisera ... kod njega bi bilo najbolje provjeriti opće stanje hidro ovjesa, a za to trebaš majstora, kojih nema previše ... i obavezno provjeri da li sve radi od elektronike ... SVE ... svaki gumb, svaka funkcija, svaki motorić ... prije nego ga kupiš, tako da ga netko drugi popravlja, a ne ti o svom trošku ...
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh