Pozdrav iz Rijeke

Silentshoot

Active member
Pozdrav svim članovima iz Rijeke. U isčekivanju smo novog C4 Medveščak +. Do sada se vozio 206 2.0 HDi, pa se tradicija nastavlja.

Do čitanja :grin:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Pozdrav svim članovima iz Rijeke. U isčekivanju smo novog C4 Medveščak +. Do sada se vozio 206 2.0 HDi, pa se tradicija nastavlja.

Do čitanja :grin:
Dobro nam došao.

Èestitam na izboru,:aplauz: također čekam 4C Medveščak+
Kad si ga narućio? Kad ga očekivaš? Boja? Motor?
 

Silentshoot

Active member
Naručen prije 10-ak dana, a kažu da do 30.10 dolazi,ali da može i prije, 1.6hdi 92ks, boja je mativoire, od opreme sve što ide u medveščak + ta metalik boja,usb i rezervna guma...ići je još neka dodatna oprema,ali to ću kupiti dok auto dođe pa montirati...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Naručen prije 10-ak dana, a kažu da do 30.10 dolazi,ali da može i prije, 1.6hdi 92ks, boja je mativoire, od opreme sve što ide u medveščak + ta metalik boja,usb i rezervna guma...ići je još neka dodatna oprema,ali to ću kupiti dok auto dođe pa montirati...
Gotovo da smo naručili isti auto samo što je kod mene crvena Babylon, usb+bluetooth. rezervni kotač alu-Boston. motor je isti. trebao bih ga dobiti ovaj mj. naručen 14.6. u 8mj su bili godišnji u Francuckoj pa onda potrajalo. :grin:
 

Silentshoot

Active member
O super...nadam se da ćemo biti zadovoljni s njime,i da neće biti onih sitnih problema što obično prate novi model,valjda su u te dvije-tri godine to sredili...žao mi je jedino što nema onih farova s lećom,to sam tako htio imati na njemu...i one 17 cola felge,ali otom potom...
 

Silentshoot

Active member
Drago mi je to čuti,imam iskustva s francuskim autima,pa se ne brinem toliko i guštam u njima...iako mi nije jasno kako nema tih farova s lećom za nadoplatu
 
Na vrh