Pozdrav iz Karlovca

mini6m

New member
hello
ja sam Hrvoje iz Karlovca
vlasnik sam citroena c3 1.4 vti exclusive 2010.g.
bio je test vozilo hokejaša medvešćaka,kupio sam ga prije 2 mj.i napravio oko 1000 km za sada sam zadovoljan,ali ne i sa cs-om u zagrebu:mad:,jer je više bio kod njih nego kod mene:(
da pojasnim kupio sam ga sa razbijenom šajbom i oštećenom haubom šta se popravilo putem njihovog kaska,ali je 2 puta bila reklamacija na limarske radove i opet ide za 2 tjedna:wtf:
 

mini6m

New member
1.popravak-hauba nije bila dobro izbrušena tako da su se poznale crte,a kod špricanja nisu bili dobro zaštićeni blatobrani i šajba te je pala prašina-magla,te kod špricanja zadnjih desnih vrata i zadnjeg d.blatobrana pošpricana zadnja lampa,prednja kvaka i oba praga
2.popravak-popravljena hauba,blatobrani,kvaka i zamijenjena lampa
3.popravak-ušpricavanje prednjih vrata i čiščenje pragova-to je dogovoreno za 2 tjedna da se napravi...
samo da kažem da su vrata i blatobran imali 2 crte kao zaderane ključem u visini kotača duljine 20-30 cm
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
To u CS-u uTratinskoj :confused:

Ne odustaj dok ti ga ne dovedu u tip-top stanje ;)

Baš sam ti zriknul u garažu..ko bombončić :wub:
 

Olaf

New member
U biti tebi se skoro cijeli auto farba...cs nije na dobrom glasu al nadam se da ce nakraju sve bit ok. Btw kaj nemaju komoru da se auto u njoj susi, otkud prasina?
Dobrodosao
 

jura

New member
Pozdrav i dobrodosao. Cudno mi je to, Vidovic inace glasi kao pristojan majstor, do sada nisam cuo da se netko zalio na rad u tolikoj mjeri. Bit ce da se vremena mijenjaju, vise ni ime nije garancija.
 

c5 dr

Member
Pozdrav i dobrodosao. Cudno mi je to, Vidovic inace glasi kao pristojan majstor, do sada nisam cuo da se netko zalio na rad u tolikoj mjeri. Bit ce da se vremena mijenjaju, vise ni ime nije garancija.
Neznam ja sam tri puta lakirao kod njega i bio sam zadovoljan:confused:
 

mini6m

New member
Pozdrav i dobrodosao. Cudno mi je to, Vidovic inace glasi kao pristojan majstor, do sada nisam cuo da se netko zalio na rad u tolikoj mjeri. Bit ce da se vremena mijenjaju, vise ni ime nije garancija.
nebi htio da ispadne da blatim posao lakirera,ali je problem od cs-a sto su dopustili da preuzmem takav auto
 
Na vrh