Postavljanje slika na forumu

Dalibor

Dado Tornado
Re: UPUTE: Postavljanje slika na forumu

kopiraj "Direkt link", to je link na normalnu veličinu slike koju želiš staviti
 

Franz

Well-known member
Re: UPUTE: Postavljanje slika na forumu

LOL, taj zaslike ti je isto ko i onaj kam si prije stavljal dodajrs. Ne kužim zašt se inatiš, kad su ti lijepo admini predložili. Mislim brigame uostalom.
 

AX-ja

èudo jedno
Re: UPUTE: Postavljanje slika na forumu

evo i filmic,mozda pomogne

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=7Nbn0vVBmB8[/ame]
 

Franz

Well-known member
Re: UPUTE: Postavljanje slika na forumu

je li tvoja moć zapažanja tolika?!
Neznam prijatelju al mi je drago da si uspio. :weeabooface: Nisam mislio niš loše.
Podržavam inicijativu da se slikovne sheme stavljaju na jače stranice što dugo čuvaju tj. nebrišu slike. U c4 forumu fali polovica shema i slika. Èini mi se da je danas IMGUR naj jači za slike stavljati.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Imaš na prvoj stranici ove teme objašnjeno kako se postavljaju slike sa mobitela/tableta...na kraju postupka ti je link s kojeg skini staru Imgur aplikaciju jer je nova poprilično konfuzna :whistling::cool:
 

ico

New member
Meni je nekako lakše preko Fejsa.Napravio sam album koji je javan i tamo su slike koje želim postaviti na forum.Kopiram link slike i zaljepim u temi.I to je to a slike ne nestaju tako lako.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Meni je nekako lakše preko Fejsa.Napravio sam album koji je javan i tamo su slike koje želim postaviti na forum.Kopiram link slike i zaljepim u temi.I to je to a slike ne nestaju tako lako.
Da, ali je smisao da slike odmah budu na forumu i to trajno. Mnogi ne vole ili ne žele kliknuti na link, pa se vraćati. Osim toga, slike s FB-a nestaju kada se "hot-linkaju", a na Imgur.com traju sve dok se barem jednom u 90 dana učitaju, a učitaju se. Zato, molim te, slijedi upute koje je Mirda napisao. Hvala!
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ako imate direktan link na sliku (već uploadanu negdje), dovoljno je kliknuti sljedeću ikonu i paste-ati tu link od slike:

 
Na vrh