Peugeot 308 1.6hdi ili Citroën C4 1.6hdi?

Ax boy

Well-known member
Treba mi i odavno mi je želja c4. Ovaj je uletio lani skroz nenadano i slučajno. A i najmanji razlog je crna boja. Nikad više auto te boje 🤗🤗🤗😀🙏🙏
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Trebalo bi uvesti automatski ban sa foruma kad god netko pita da li kupiti Citroën ili neki drugi auto.
Kakve su to neozbiljnosti 😁
I to barem na 6 mjeseci!
Ako se usudi opet tako bogohuliti, onda doživotni izgon s Foruma!! :cool:
 

Ax boy

Well-known member
Odavno ti je zelja c4 a onda ubacis 308 u tu pricu? 🤔
A hmm joj tebe kolega hahaha. Zaveo me 308 na prvu izgledom kao kolegice neke na poslu, zgodne... 😀
I to barem na 6 mjeseci!
Ako se usudi opet tako bogohuliti, onda doživotni izgon s Foruma!! :cool:
Dobro, ajme meni samo sam pitao za savjet. Nisam niti išao kupiti 308 . Odustao i tražim c4. Strpljiv sam...
P.S.: Mehaničar iz Citroën servisa mi kaže da je dobar to auto, Peugeot 308. Međutim moj je izbor ipak C4.
Šta ste me opkolili ko Švabe Poljake 39' 🙄🙄🙄
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
A hmm joj tebe kolega hahaha. Zaveo me 308 na prvu izgledom kao kolegice neke na poslu, zgodne... 😀

Dobro, ajme meni samo sam pitao za savjet. Nisam niti išao kupiti 308 . Odustao i tražim c4. Strpljiv sam...
P.S.: Mehaničar iz Citroën servisa mi kaže da je dobar to auto, Peugeot 308. Međutim moj je izbor ipak C4.
Šta ste me opkolili ko Švabe Poljake 39' 🙄🙄🙄
Haha!
Nemoj ozbiljno shvatiti ovaj “Peugeot antagonizam”! Uglavnom je zezancija!
Ja sam prije DS5 vozio P407 i bio sam jako zadovoljan njime! Također moram reći da mi je novi 508 mrak auto!!
💜😎
 

Ax boy

Well-known member
Haha!
Nemoj ozbiljno shvatiti ovaj “Peugeot antagonizam”! Uglavnom je zezancija!
Ja sam prije DS5 vozio P407 i bio sam jako zadovoljan njime! Također moram reći da mi je novi 508 mrak auto!!
💜😎
Uuu super bomee. Jučer neka žena, uuuhh fina znate kako. Došla vidjet mog Blekija C3 i to navečer. Međutim kad je čula za problem za servisnom knjigom, samo rekla Ćao 🤚 🤚 💕😀😀😳😳. Još mi je nešto trebalo govorit kad je u 18:00 rekla a ono, mrakčina već. Tad se ništ ne vidi auto više. Još ga malo ogrebao crtice dvije a Crna boja 😡😡😡
 
Na vrh