Parking kamere

vborovic

C5 modifikator
Da li trenutno imate retrovizor sa zatamnjivanjem, odnosno, da li je iznad retrovizora konzola koja na unutarnjoj strani stakla ima senzor za kišu? Ukoliko da, takav retrovizor se ne može micati bez trajnih posljedica po funkcije brisača (automatski rad), da bi se ugradio retrovizor kakav je prikazao član diegos par poruka prije ... s obzirom da ovi retrovizori koji se lijepe (bolje rečeno, nakače) na postojeći retrovizor, sigurno ne mogu imati automatsko zatamnjivanje u funckiji, jer bi prednji optički senzor bio blokiran originalnim retovizorom ispod njega, pitanje koliko je to smisleno ... zamolio bih Vas, da konačno znamo o čemu pričamo, odnosno kakva je oprema u Vašem autu da mi probate privatnom porukom (LINK) poslati Vaš broj šasije, ako ne prođe, objavite ga ovdje ... da vidim što auto trenutno ima od opreme i što bi se eventualno dalo izvesti kao najjeftinije rješenje
 

LEJLA

New member
Poslala sam vam broj sasije privatnom porukom

Retrovizor je sa automatskim zatamnjivanjem, i iznad retrovizora je konzola koja na unutarnjoj strani stakla ima senzor za kišu
 

vborovic

C5 modifikator
Pogledao opremu, manje-više očekivana razina, prednji/stražnji parking senzorei i sl ... e sad, važan detalj, jer ne mogu sa specifikaicje biti 100% siguran, da li Vaš nav uređaj izgleda ovako:



Ima SD karticu u sredini, i donji desni gumb ima natpis ESC? Ukoliko da, tu je priči kraj da se nešto sa tom kombinacijom i kamerama može postići jer je on nekompatibilan sa bilo kojim dostupnim video interface uređajem koji bi eventualno povezao kameru na njegov ekran ... ja znam, vlastito iskustvo ... mijenjao kompletnu navigaciju kako bi imao to što sada imam ... :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nači isti.
Aftermarket riješenje bez diranja u retrovizor bi bilo ovo, ili ako biš nešto elegantnije (može se ''sakrit''), ovo.
Ja ekran imam spojen na ovu kamericu sa bežičnim prijenosom. Materijal ispada oko 250-300kn, a ugradnja nije komplicirana... ako bi se dalo nekome da to napravi, nebi smjelo koštat više od materijala.
 
Na vrh